4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Deion Sanders w Kolorado pokonuje stan Oregon

Deion Sanders w Kolorado pokonuje stan Oregon

Teraz już wiesz, jaki będzie ten dzień. Tydzień 4 to najpopularniejszy w historii ranking futbolu uniwersyteckiego z sześcioma pojedynkami uszeregowanymi według rozstawień, nie licząc nawet meczu Florida State-Clemson, który wcześniej tego dnia wszyscy podniecili nerwy.

Od rana do wieczora będziesz mógł oglądać wspaniałe mecze piłkarskie, więc przygotuj się i zostań z nami przez cały ten wspaniały dzień.

Oto, co będziemy oglądać w sobotę (cały czas ET, kursy za pośrednictwem BetMGM):

Czas: 19:00 | Telewizja: Lis | Czcionka: OSU -3 | Razem: 57,5

Dwie drużyny, które pozostały w słabnącym Pac-12, chcą rywalizować o tytuł konferencji, zanim liga, o której wiemy, zniknie. Stan Oregon ma za sobą sezon z 10 zwycięstwami i dobrze rozpoczyna rok 2023, wygrywając z San Jose State, UC Davis i San Diego State. The Beavers sprowadzili transferowego DJ-a Uiagalelei z Clemsona poza sezonem, aby podnieść intensywność ataku. Stan Waszyngton również rozpoczął mecz 3:0. Cougars zaatakowali na trasie stan Kolorado i zdenerwowali Wisconsin u siebie, a następnie w weekend zajęli się północnym Kolorado. Cameron Ward jest niedoceniany wśród wielu wspaniałych QB w Pac-12, a podczas swojego drugiego sezonu w WSU spisał się znakomicie.

Czas: 19:30 | telewizja: NBC | Czcionka: OSU -3 | Razem: 55,5

Trener stanu Ohio, Ryan Day, ma 48-6, odkąd objął stanowisko głównego trenera na pełny etat, ale przegrana z Michigan w kolejnych latach i bolesne odejście z półfinału CFP w zeszłym roku zmuszają go do większej uwagi. Buckeyes rozpoczęli mecz 3:0, ale praca z nowym podstawowym rozgrywającym Kylem McCordem była procesem. Jak poradzi sobie w pierwszych trudnych warunkach drogowych? Z drugiej strony jest to jeden z najważniejszych meczów na stadionie Notre Dame od lat i wielka szansa dla trenera drugiego roku Marcusa Freemana. Irlandczycy rozpoczynają rok 2023 imponującym wynikiem 4:0 pod wodzą rozgrywającego Sama Hartmana, który od lat znacząco poprawił swoją pozycję na tej pozycji.

READ  Harrison Bader zdobywa przewagę dla Yankees nad Rangers

Czas: 19:30 | Telewizja: CBS| Linia: PSU -14,5 | Razem: 40,5

Czy to rok, w którym Penn State może wrócić na szczyt Wielkiej Dziesiątki? Zespół Nittany Lions wygrał Big Ten w 2016 roku, ale był to jedyny raz, kiedy Nittany Lions wyprzedzili Ohio State i Michigan w Big Ten East pod wodzą trenera Jamesa Franklina. Atak, w którym grał pierwszy rok QB Drew Allard, nieco osłabł w wygranym 30-13 meczu z Illini, ale obrona wymusiła pięć strat. Mogą pojawić się podobne możliwości obrony, gdy stan Iowa przyjedzie do Happy Valley na coroczny mecz „whiteout”. Hawkeyes mają bilans 3-0, ale ich problemy w ofensywie z ostatnich sezonów nie uległy znacznej poprawie. Dodatek QB Cade McNamara nie wyglądał w 100% po kontuzji mięśnia czworogłowego uda podczas obozu przedsezonowego, a teraz Luke Lachey wypada z gry po poważnej kontuzji nogi w trzecim tygodniu.