6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Deadpool 3: Hugh Jackman powraca jako Wolverine, wyjaśnia oś czasu MCU z Ryanem Reynoldsem

o swoim trzecim filmie, martwa lista przenieś się do Marvel Cinematic Universe. Kolejna znajoma twarz idzie na przejażdżkę.

Zagra Hugh Jackman Rosomak w Deadpool 3. Ryan Reynolds, który gra Deadpoola, ogłosił fabułę i decyzję o castingu w filmie opublikowanym we wtorek i Więcej przekomarzania się Środa.

Akcja filmu rozgrywa się w kinach 6 września 2024. (Tak, przepraszam, 2024.)

Reynolds: „Trudno mi o tym mówić”. ćwierkanie Z krótkim filmem. („Zapieczętowanie ust” odnosi się do sceny z końca filmu z 2009 roku) Początek X-Men: Wolverinegdzie Reynolds pojawia się jako Deadpool z zamkniętymi ustami.)

Dodaje, że pierwszy występ Deadpoola w MCU powinien być wyjątkowy, ponieważ sceny pokazują trening Reynoldsa, korzystanie z toalety i casting Aviation American Gin – Reynolds posiada udziały finansowe w firmie – W filiżance kawy.

Następnie Reynolds przyznaje, że „mamy jeden pomysł (aby film był wyjątkowy)”, po czym zwraca się do Jackmana, który błąka się w tle.

– Hej, Hugh? Dzwoni Reynolds. – Chcesz znowu zagrać w Wolverine’a?

Jackman zgadza się, a Big Words ogłasza, że ​​film to „Come Hough”, z datą premiery 6 września 2024 roku.

Pierwsze dwa filmy Deadpool od Reynoldsa zostały zrealizowane w tej samej ciągłości bez MCU, co filmy Fox X-Men. Disney Zakupiony Fox w 2019 rokuObiecali to autorzy Deadpool 3 Zachowaj wstrętne usta bohatera w nienaruszonym stanie Chociaż dostał pracę w przyjaznym rodzinie MCU.

Jeśli chodzi o Jackmana – spoilery przed nami – uważano, że później wycofał się z kultowej roli Wolverine’a Film 2017 Logan, który najwyraźniej zabił postać. po tym filmie Jackman wydał krótki filmik Podziękował swoim fanom za lata wsparcia. Wygląda na to, że to wcale nie było pożegnanie.

READ  Harry Styles i Chris Pine zaprzeczają plotkom o „pluciu” wywołanym wirusowym wideo z premiery Don't Worry Darling

Reynoldsa Upuść wideo obserwacyjne w środę, obiecując wyjaśnić, w jaki sposób Wolverine może wrócić po wydarzeniach z Loganem.

„Szybkie instruktażowe wideo dotyczące… 1) Pytania dotyczące osi czasu, 2) Kanon Logana, 3) Często zadawane pytania dotyczące MCU, 4) Czy możemy to robić przez cały dzień”, ćwierkanie.

Siedząc na kanapie z Jackmanem, Reynolds zauważa, że ​​Logan ma miejsce w 2029 roku i następny film Deadpool tego nie zmieni. Zanim zdąży zdradzić więcej szczegółów, klasyk Whama z 1984 roku Wake Me Up Before You Go-Go zagłusza go. Reynolds i Jackman coraz bardziej poruszają się w swoich wyjaśnieniach, ale nic nie słyszymy.

Piosenka kończy się w ostatnich sekundach, więc możemy usłyszeć, jak para dziękuje prezesowi Marvel Studios, Kevinowi Feige.

– Dziękuję, MCU – mówi Jackman.

Wygląda na to, że ostatnie przygody Marvela były właśnie takie budowanie w kierunku Wprowadzony przez X-Men i wydaje się prawdopodobne, że Deadpool – który jest mutantem jak X-Men – jest z tym związany. Postać znana jest również z przełamywania czwartej ściany poprzez zwracanie się do publiczności i luźną interpretację ciągłości.

Wydarzenia filmowe Fox X-Men Utwórz wiele harmonogramów Kiedy bohaterowie podróżują w czasie. A MCU ostatnio zanurza się w wieloświatu, więc możliwe, że Wolverine, którego spotykamy w Deadpool, albo pochodzi z osobnej rzeczywistości w jednej w Logan, albo zostanie wyrwany z wcześniejszego punktu na osi czasu.

Jeśli szukasz nowych przygód mutantów przed 2024 r., będzie to część listy Disney Plus Series X-Men ’97. Historia serialu animowanego z lat 90. będzie kontynuowana, gdy jesienią 2023 roku pojawi się w serwisie streamingowym, z udziałem aktora głosowego Cala Dodda Powrót do Rosomaka.