6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Anonimowe treści w ekskluzywnych rozmowach dla Grandview / Automatik - Termin

Anonimowe treści w ekskluzywnych rozmowach dla Grandview / Automatik – Termin

Przy okazji kolejnej dużej fuzji w świecie aktorskim, źródła podają Ostateczny termin tak anonimowe treści Trwają ekskluzywne negocjacje w sprawie nabycia spółki zarządzającej i produkcyjnej Wielki pokaz/Automatyczny. Obie firmy prowadziły dyskusje na temat możliwej fuzji od wiosny, nie pojawiły się nic poważnego, ale rozmowy nasiliły się w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a źródła bliskie sytuacji twierdzą, że są teraz wyłączne.

Przedstawiciele obu firm odmówili komentowania rozmów.

Grandview/Automatik od jakiegoś czasu jest postrzegany jako popularna potencjalna akwizycja, ponieważ firma założona w 2014 roku przekształciła się ze sklepu spożywczego w głównego gracza w świecie zarządzania i produkcji. Wtajemniczeni twierdzą, że nawet po rozpoczęciu wczesnych rozmów z Anonymous, które rozpoczęły się wiosną, Grandview jest nadal otwarte na inne oferty, ponieważ zdecydowało, co jest najlepsze dla firmy. W ostatnich tygodniach przejęcie firmy przez Anonymous Content było ostatecznie najlepszym rozwiązaniem dla Grandview/Automatik.

Grandview ma 20 dyrektorów pracujących z ponad 500 klientami, w tym Joe Kosinski, Ryan Condal, Justin Simien, Dan Trachtenberg, Hiro Murai, Molly Smith Metzler, Olivia Cooke i Adam Wingard. Ta lista połączy się z imponującą listą Anonymous, która obejmuje Samuela L. Jacksona, Emmę Stone, Stanleya Tucci, Julię Garner, Richarda Maddena, Joela Edgertona, Johna Hoffmana, Billa Condona, Autumn de Wilde, Sally El Hosaini, John Hillcoat, Dave Kajganich , Nicholas Sparks, Marlon James, RJ Palacio, Elizabeth Gilbert, Emma Donoghue, New York Times.

Jeśli chodzi o produkcję, Automatik zrealizował ponad 80 filmów i programów telewizyjnych w ciągu ostatnich ośmiu lat – od projektów nagrodzonych Oscarem i Emmy, w tym nie nie ma ziemi A zła edukacja Do franczyz takich jak podły A zło.

READ  „Obcy” biegający w 20th Century Studios z Fede Alvarezem — The Hollywood Reporter