21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Darmowe awatary, gwiazdki PS i punkty PS5 za wygranie sezonu gry na PS Plus

Darmowe awatary, gwiazdki PS i punkty PS5 za wygranie sezonu gry na PS Plus

Sony ogłosiło coś nowego PS Plusa Promocja, która będzie trwać przez cały grudzień i nowy rok, nosi nazwę Sezonu Play. Podczas transmisji na żywo będziesz mógł zdobyć nowe awatary na PS5 i PS4, zniżki na towary w sklepie PlayStation Gear Store, wziąć udział w konkursie, w którym możesz wygrać PS5 i odebrać 50 P.S. gwiazdki Punkty, jeśli zagrasz w jedną z nowych gier PS Plus Essential, które pojawią się w tym miesiącu.

Sezon Play rozpoczyna się jutro i będzie dostępny do 5 stycznia 2024 r. W tym czasie strona na ekranie głównym PS5 lub PS4 powinna kierować Cię do kodu kuponu umożliwiającego wykorzystanie bezpłatnego zestawu awatarów. W zestawie znajdują się ikony z gier takich jak Ghost of Tsushima, Final Fantasy VII Remake i Rainbow Six: Siege.

Korzystając z kodu promocyjnego, możesz wówczas uzyskać 15% rabatu na wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym PlayStation Gear Sezon gry 15. Dostępny jest pakiet PS5 i 12 miesięcy PS Plus Premium Odpowiedz na pięć pytań na stronie PS Plus Począwszy od 19 grudnia 2023 r. w turniejach PS Plus i PlayStation będą dostępne bezpłatne weekendy dla wielu graczy, które będą odbywać się przez cały sezon gier.

Na koniec, jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 50 gwiazdek PS, musisz w ciągu miesiąca wykorzystać dowolną grę LEGO 2K Drive, Sable lub PowerWash Simulator i zagrać w nią. Aby wziąć udział w jakichkolwiek zajęciach, nie musisz mieć członkostwa PS Plus, chyba że chcesz zdobyć dodatkowe gwiazdki PS. Czy weźmiesz udział? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Najbardziej niedoceniana gra Bethesdy z otwartym światem jest dostępna za darmo przez 24 godziny