15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Daniel Snyder, House Oversight Committee eskaluje napięcia związane z przesłuchaniem

Daniel Snyder, House Oversight Committee eskaluje napięcia związane z przesłuchaniem

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Właściciel Washington Leaders, Daniel Snyder, powtórzył swoją odmowę udziału w przesłuchaniu w Kongresie 22 czerwca w miejscu pracy zespołu za pośrednictwem listu od swojego prawnika w poniedziałek.

W liście Snyder nie zamknął drzwi do rozmowy z Komitetem Izby ds. Nadzoru i Reformy o tym, gdzie działa zespół, ale jasno dał do zrozumienia, że ​​zrobi to tylko wtedy, gdy zostaną spełnione pewne warunki.

Dwustronicowy list od adwokat Karen Patton Seymour, która reprezentuje firmę Snyder w tej sprawie, do przedstawicielki Carolyn B. za granicą”.

W odpowiedzi rzecznik komisji zauważył, że komisja „była bardziej niż przychylna” pod kilkoma względami, w tym umożliwiła Snyderowi składanie zeznań na odległość z Francji.

„Komisja nie będzie zniechęcona w swoim śledztwie w sprawie nadużyć w miejscu pracy przez przywódców Waszyngtonu” – powiedział rzecznik w oświadczeniu.

Z dokumentu wynika, że ​​Daniel Snyder może uniemożliwić ujawnienie szczegółów śledztwa na mocy porozumienia z NFL

Wymiana ta stanowi ostatnią falę korespondencji między Snyderem a komisją na temat tego, czy, kiedy iw jakich okolicznościach będzie zeznawał pod przysięgą o molestowaniu seksualnym i przewlekłej toksyczności zgłoszonej przez dziesiątki byłych pracowników.

Roger Goodell, komisarz NFL, będzie zeznawał W zdalnej sesji środowej.

W sześciostronicowym liście do adwokata Snydera w piątek Maloney napisał, że: Nie znalazłeś żadnego dobrego powodu, dla którego nie mógł zeznawać Zachęcał go do ponownego rozważenia, proponując udostępnienie pewnych informacji z góry jako „zakwaterowanie”. Jako termin odpowiedzi wyznaczyła 9 rano w poniedziałek.

NFL odmówił komentarza w poniedziałek na temat ostatniego odrzucenia przez Snydera.

Komisja rozpoczęła śledztwo w sprawie miejsca pracy przywódców, a NFL odpowiedziała w październiku. Po ośmiu miesiącach ustalania faktów komisja uznaje zeznanie Snydera za konieczne i uważa, że ​​powinno ono być dostępne.

Jeśli odmówi tego dobrowolnie, Maloney może wydać nakaz sądowy, aby zmusić go do złożenia zeznań. Trwająca dyskusja na temat tego, jakie udogodnienia będą, a jakie nie zostaną zapewnione, jest próbą znalezienia kompromisu mniej niż wezwanie do sądu.

READ  2023 March Madness: Brak doskonałych męskich nawiasów po tym, jak Fairleigh Dickinson z 16 nasionami denerwuje Purdue

W wyniku dochodzenia Maloney w zeszłym tygodniu wprowadził przepisy mające na celu ograniczenie nadużywania umów o zachowaniu poufności i umów o zakazie wymiany oraz stworzenie nowej ochrony pracowników we wszystkich miejscach pracy.