9 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czy Polska pokona Eurowizję?! Christian Ochman Ulubiony 10 maja 2022 r.

Eurowizja nigdy nie okazała litości Polakom. Ale tym razem szczęście może się z nas śmiać, a utalentowany Christian Ochman ma szansę wygrać mecz. Po odejściu Rafaia Brzozowskiego rok temu jesteśmy bardzo zadowoleni z tego rozwoju.

Eurowizja nie jest dla nas rodzajem konkursu. Tylko nieliczni śpiewacy z naszego narodu dotarli na szczyt szarego szczytu. Jednak Polacy kochają Eurowizję i zawsze trzymają kciuki za naszego reprezentanta.

W tym roku nasz los na Eurowizji prawdopodobnie się zmieni. Christian Ashman, cieszący się naprawdę dobrą reputacją, poleciał do Turynu na gospodarza turnieju. Eksperci postrzegają go jako czarnego konia na Eurowizji 2022.

Jest na to kilka przesłanek Polska ma w tym roku wielką szansę na zdobycie czołowego miejsca. Bukmacherzy też mocno wierzą w Christiana Ochmana, co możemy uznać za dobry znak.

Czy Christian Ochman wygra Eurowizję?!

Czy Christian Ochman ma szansę wygrać Eurowizję 2022? Cóż, wszystko może się zdarzyć! Mecz rozpoczyna się dzisiaj pierwszym półfinałem. Ochman zagra w półfinale 12.05 i jeśli się poruszy, to 14 maja będzie miał szansę wygrać mecz.

Wśród prognoz bukmacherów na eurovisionworld.com, Niekwestionowanym kandydatem do pierwszego miejsca jest zespół Kałusz reprezentujący Ukrainę. Formacja wynosi do 49 procent. Szanse na sukces. Włosi (Mahmoud i Blanco) zdobyli 13 procent miejsca na podium. A w Wielkiej Brytanii (Sam Ryder) dziewięć procent. Szansa na zdobycie pierwszego miejsca.

Polski kandydat jest na siódmym miejscu z 2 proc. Szanse na sukces. Oferujemy najlepszą okazję, aby pierwsza dziesiątka znalazła się na scenie:

  1. Ukraina – Kałusz Band (49%)
  2. Włochy – Mahmoud i Blanco – secesja (13 proc.).
  3. Wielka Brytania – Sam Ryder – astronauta (dziewięć procent)
  4. Szwecja – Cornelia Jacobs – Trzymaj mnie blisko (osiem procent)
  5. Hiszpania – Kanał – Silomo (cztery procent).
  6. Grecja – Amanda Denford – Umieramy razem (dwa procent)
  7. Polska – Christian Usman – Rzeka (dwa proc.)
  8. Norwegia – Subwoofer – Daj wilkowi banana (jeden procent)
  9. Holandia – S10 – De Diepte (jeden procent)
  10. Serbia Constructa – Carbor Sano (jeden procent)
READ  Siły PH zremisowały z Polską na Olimpiadzie

Kiedyś ktoś widzi nas w pierwszej dziesiątce. Czy wierzysz w Chrystusa i trzymasz z Nim kciuki? Zdecydowanie tak!

Zobacz też

Majorsatta Rosinic w bikini