21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Człowiek, który naprawdę uratował Ricka i Morty’ego (nie, nie Dan Harmon)

Człowiek, który naprawdę uratował Ricka i Morty’ego (nie, nie Dan Harmon)

W dobie dominacji transmisji strumieniowej harmonogramy programów telewizyjnych nie są już tak rygorystyczne, jak kiedyś w czasach rządów telewizji sieciowej. Wcześniej program emitował nowy sezon raz w roku z niezwykłą regularnością. Od tej reguły zdarzały się jedynie bardzo nieliczne wyjątki. Chociaż jest to nadal często stosowana zasada, nie jest już tak zawsze. W każdym razie „Rick i Morty” był w momencie odnowienia bardzo popularny i emitowany w Cartoon Network w ramach nocnego bloku Adult Swim. W tym przypadku bardziej pożądany jest harmonogram roczny. Na szczęście Marderowi udało się tego dokonać pomimo cierpień związanych z pandemią i skandalem Roilanda. To jest zawstydzające.

Z drugiej strony Dan Harmon ma reputację osoby utrudniającej proces twórczy. „Jest nadnaturalnie utalentowany, ale jest też szalony” – podało anonimowe źródło w artykule THR, a inne dodało: „Jestem zaskoczony, że nigdy go nie odwołano”. To wszystko jest bardzo wymowne. Jeśli więc Harmon będzie w stanie skupić się na byciu talentem, a Marder na utrzymaniu programu telewizyjnego tak, jak powinien, wygląda na to, że będzie on mógł trwać przez wiele lat, znacznie dłużej niż nadchodzący siódmy sezon.

Obecnie wyemitowano tylko 30 odcinków tego 70-odcinkowego wznowienia, a 10 kolejnych pojawi się w sezonie 7. Zatem przynajmniej możemy spodziewać się kolejnych 30 odcinków, zanim dyrektorzy sieci będą musieli ocenić, czy warto to zrobić. Trzymaj tak dłużej.

Premiera 7. sezonu „Rick and Morty” odbędzie się 15 października 2023 r. w Adult Swim.

READ  Rodzina „This Is Us” opłakuje śmierć Rona Cephasa Jonesa – Deadline