25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czarne dno Adama w kasie

Czarne dno Adama w kasie

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Black Adam Rock Bottoms w kasie

obrazek: Warner Bros.

Dwayne Johnson Praca Trudno jednak mówić o jego debiucie w DC Universe. Czarnego Adamaale wydaje się Nikt tak naprawdę nie był gotowy do Hierarchia władzy do zmiany. mimo Czarnego Adama Przyniósł prawie 400 milionów dolarów w boks biurowyFilm potrzebuje, a to nie jest mały wyczyn, a na pewno nie jest to zły bieg Około 600 milionów dolarów na całym świecie, aby wyjść na zero i osiągnąć zysk.

różnorodny Raporty, o których twierdzą źródła w Warner Bros. studio po prostu potrzebuje $400-450 milionów w kinach, aby wyjść na zero, ale wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę to Czarnego Adama Staje się coraz bardziej popularny jako oglądanie w domu. Głównym powodem, dla którego tak się stało, było to, że film pojawił się na platformach i serwisach streamingowych zaledwie po 33 dniach zamiast 75 dni przed pandemią, co oznacza, że ​​ludzie, którzy wahali się przed obejrzeniem filmu w kinach, prawdopodobnie postanowili to przeczekać. aby dotrzeć do strumienia.

Z pewnością jest ich wieluBudżetowe nieruchomości nie przynoszą Banks w kinach, ale biorąc pod uwagę rozmiar przedpremierowej sztuki Johnsona Podzielił się, To nie jest szczególnie dobry wygląd. Film otworzył się na mieszane recenzje i było w nim coś, co powstrzymywało ludzi od mówienia o nim. Poza zagorzałymi fanami komiksów, Black Adam był stosunkowo nieznany w DCU, co oznacza, że ​​sama gwiazdorska moc Johnsona była prawdziwą atrakcją tego filmu.

różnica pomiędzy Namiot z filmami o superbohaterach też jest Opiera się na znanych osobistościach, nie tylko aktorach. Najwyraźniejszym tego przykładem jest fakt, że Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Zarobił 331 milionów dolarów w trzy dni – prawie taką kwotę Czarnego Adama Po czterech tygodniach w kinach na całym świecie. Czarnego Adama Możemy nie dostać tej kontynuacji, o którą Johnson tak ciężko walczył, ale jesteśmy może to zagwarantować NadczłowiekPrzynajmniej z powrotem.

Czarnego Adama W kinach i obecnie dostępny do transmisji strumieniowej Amazonka.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiaći Gwiezdne WojnyI Star Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiWszystko, co musisz wiedzieć o Jamesie Cameronie Awatar: Wodna droga.

READ  Pracownicy Disneya strajkują, by zaprotestować przeciwko odpowiedzi firmy na ustawę z Florydy