28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cubs Select Sean Newcombe, Matt Dermody

Cubs Select Sean Newcombe, Matt Dermody

16:09: Cubs oficjalnie wybrał kontrakt Newcomb na mecz 2. Infielder David Pot Wybrany w Triple-A Iowa, aby wyczyścić niezbędne aktywne miejsce menu.

11:22: Przed dzisiejszym podwójnym meczem przeciwko Cardinals, Cubs ogłosili dziennikarzom pewne zmiany w składzie, w tym Gordon Wittenmaier z NBC Sports Chicago. lewo Matt Dermody Jego kontrakt został wybrany i będzie on pełnić rolę „27. człowieka” klubu podczas podwójnego rachunku. leworęczny facet Sean Newcomb Jego kontrakt zostanie również wybrany na rozpoczęcie drugiego meczu. Żaden z graczy nie był do tej pory w 40-osobowym składzie, chociaż ruchy ostatecznego terminu handlu opuściły Cubs w 37, co oznacza, że ​​​​żadne odpowiednie ruchy nie będą wymagane. Jednak wśród gier musi znaleźć się miejsce na aktywnej liście Newcomb.

29-letni Newcomb był kiedyś jednym z najbardziej lubianych kandydatów w Atlancie i dobrze sobie radził podczas biegu 2017-2019. W tym czasie rzucił 332 1/3 inningów ze średnią z epoki 3,87, 23% współczynnikiem trafień, 11,6% współczynnikiem chodu i 44,7% współczynnikiem woleja. Był to jednak nieszczęśliwy rok 2020, a następnie został przeniesiony do centrum handlowego w 2021 roku, ale od tego czasu tak naprawdę nie odzyskał swojej poprzedniej formy. Atlanta zatrudniła go na misję w kwietniu, a następnie przekazała go młodym, którzy zdecydowanie mieli nadzieję na powrót.

Nie przetrwał długo z Cubs, ponieważ został wyznaczony na nominację, a następnie zdyskwalifikowany po wyczyszczeniu koncesji. Od tego czasu dobrze radzi sobie z nieletnimi i rozwija się w tym procesie. Rzucił 24 Triple A z 3,38 ERA, 30,7% wskaźnikiem uderzenia i 44,9% wskaźnikiem piłki, pomimo zastraszającego 17,8% wskaźnika chodzenia. Jego występy stopniowo rosły w miarę upływu sezonu, ponieważ strzelił cztery rundy w każdym z poprzednich dwóch meczów.

Może to być po prostu natychmiastowy początek dla Newcomb, aby pomóc pokryć podwójną głowę. Nie miał już opcji i po tym nie mógł zostać zabrany z powrotem do pałacu. Chociaż jeśli trzymał się miejsca na liście, to po tej kampanii można go zatrzymać na drodze arbitrażu.

READ  Dave Putz, adwokat obrony Waszyngtonu w latach 80., zmarł w wieku 72 lat

32-letni Dermody ma na swoim koncie 29 meczów z doświadczeniem w MLB, większość z Blue Jays w 2017 roku. Od tego czasu pojawił się tylko raz w lidze, która pojawiła się wraz z Cubs w 2020 roku. Ostatni rok spędził z Seibu Lions of Nippon Professional Baseball przed powrotem do podpisania pomniejszego kontraktu ligowego z Cubs w styczniu. Chociaż Cubs pomogli mu przede wszystkim przez większość jego kariery, w tym roku dali mu trochę czasu w Pałacu. W tym sezonie zaliczył 13 startów i siedem występów na ulgę w Triple-A, wykonując 79 przejazdów 1/3 z 3,74 ERA, 20,3% wskaźnikiem strajku, 5,2% tempem chodzenia i 51,2% prześwitem. W przeciwieństwie do Newcomb ma opcje i można go zepchnąć z powrotem, aby służyć jako głębia ostrości w Triple-A.