11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cubs Select Sean Newcombe, Matt Dermody

Cubs Select Sean Newcombe, Matt Dermody

16:09: Cubs oficjalnie wybrał kontrakt Newcomb na mecz 2. Infielder David Pot Wybrany w Triple-A Iowa, aby wyczyścić niezbędne aktywne miejsce menu.

11:22: Przed dzisiejszym podwójnym meczem przeciwko Cardinals, Cubs ogłosili dziennikarzom pewne zmiany w składzie, w tym Gordon Wittenmaier z NBC Sports Chicago. lewo Matt Dermody Jego kontrakt został wybrany i będzie on pełnić rolę „27. człowieka” klubu podczas podwójnego rachunku. leworęczny facet Sean Newcomb Jego kontrakt zostanie również wybrany na rozpoczęcie drugiego meczu. Żaden z graczy nie był do tej pory w 40-osobowym składzie, chociaż ruchy ostatecznego terminu handlu opuściły Cubs w 37, co oznacza, że ​​​​żadne odpowiednie ruchy nie będą wymagane. Jednak wśród gier musi znaleźć się miejsce na aktywnej liście Newcomb.

29-letni Newcomb był kiedyś jednym z najbardziej lubianych kandydatów w Atlancie i dobrze sobie radził podczas biegu 2017-2019. W tym czasie rzucił 332 1/3 inningów ze średnią z epoki 3,87, 23% współczynnikiem trafień, 11,6% współczynnikiem chodu i 44,7% współczynnikiem woleja. Był to jednak nieszczęśliwy rok 2020, a następnie został przeniesiony do centrum handlowego w 2021 roku, ale od tego czasu tak naprawdę nie odzyskał swojej poprzedniej formy. Atlanta zatrudniła go na misję w kwietniu, a następnie przekazała go młodym, którzy zdecydowanie mieli nadzieję na powrót.

Nie przetrwał długo z Cubs, ponieważ został wyznaczony na nominację, a następnie zdyskwalifikowany po wyczyszczeniu koncesji. Od tego czasu dobrze radzi sobie z nieletnimi i rozwija się w tym procesie. Rzucił 24 Triple A z 3,38 ERA, 30,7% wskaźnikiem uderzenia i 44,9% wskaźnikiem piłki, pomimo zastraszającego 17,8% wskaźnika chodzenia. Jego występy stopniowo rosły w miarę upływu sezonu, ponieważ strzelił cztery rundy w każdym z poprzednich dwóch meczów.

Może to być po prostu natychmiastowy początek dla Newcomb, aby pomóc pokryć podwójną głowę. Nie miał już opcji i po tym nie mógł zostać zabrany z powrotem do pałacu. Chociaż jeśli trzymał się miejsca na liście, to po tej kampanii można go zatrzymać na drodze arbitrażu.

READ  Męski koszykarz UCLA, David Singleton, zostaje na piąty rok, gdy Miles Johnson opuszcza Bruins

32-letni Dermody ma na swoim koncie 29 meczów z doświadczeniem w MLB, większość z Blue Jays w 2017 roku. Od tego czasu pojawił się tylko raz w lidze, która pojawiła się wraz z Cubs w 2020 roku. Ostatni rok spędził z Seibu Lions of Nippon Professional Baseball przed powrotem do podpisania pomniejszego kontraktu ligowego z Cubs w styczniu. Chociaż Cubs pomogli mu przede wszystkim przez większość jego kariery, w tym roku dali mu trochę czasu w Pałacu. W tym sezonie zaliczył 13 startów i siedem występów na ulgę w Triple-A, wykonując 79 przejazdów 1/3 z 3,74 ERA, 20,3% wskaźnikiem strajku, 5,2% tempem chodzenia i 51,2% prześwitem. W przeciwieństwie do Newcomb ma opcje i można go zepchnąć z powrotem, aby służyć jako głębia ostrości w Triple-A.