7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Red Sox zatrudnia Jackie Bradley Jr. na spotkanie

Red Sox zatrudnia Jackie Bradley Jr. na spotkanie

Red Sox wyznaczy weterana defensywnego Jackie Bradley Jr. Do ustalenia później dzisiaj, Relacje Juliana McWilliamsa z The Boston Globe.

Boston ponownie przejmuje Bradleya w niezwykłej umowie wysłanej Łowca Renfro do browarów. Handel zgarnął zespół Red Sox z parą szans, hakerzy Alex Pinellas A David Hamilton, Sox zobaczył w drugim roku dwuletniego kontraktu Bradleya, o wartości 24 milionów dolarów. W efekcie Sox kupił parę młodych odpadków, sprowadzając Bradleya z powrotem do foldu i podnosząc zakładkę z jego umowy. Pinellas i Hamilton zajmują odpowiednio 22. i 26. miejsce w Bostonie w średniej klasyfikacji baseballowej amerykańskiego systemu farm.

Zdecydowanie istniał powód, dla którego Sox rzucił kostką podczas zjazdu Bradleya, nawet po okropnym programie w 2021 roku, w którym uderzył tylko 0,163/.236/.261 w 428 występach Brewera. Pozostał obrońcą całego świata na boisku, goniąc go ze średnią 0,226 piłek w grze, która znajdowała się 64 punkty poniżej jego znacznika w karierze, i nawiązał trudny kontakt z lepszymi niż przeciętnymi stawkami (średnia odległość 89,7 mil na godzinę, twarda 40,3% wskaźnik trafień). Oczywiście Bradley również wyszedł na 30,8% gorszy film w Milwaukee, przeszedł 6,5%, najgorszy w swojej karierze, i pojawiał się bardziej regularnie niż kiedykolwiek.

Bradley tak naprawdę nie był ranny takie jak Tak samo źle, jak w Milwaukee, ale cięcia .210/.257/.321 w tym sezonie nie wystarczyły, by odbić Bradleya na cały sezon. Jest o 42% gorszy od średniej ligowej z nietoperzami, mierzonymi przez WRC+, a jego oceny defensywne w pomocy nieco spadły w tym sezonie (chociaż i tak regularnie grał na prawym polu).

25 lat Garen Duran Przejął regularnego rozgrywającego klubu i spędził tam większość swojego czasu gry od połowy czerwca. Nie rozświetlił świata, osiągając 0,232/0,280/0,384, ale jego wRC+ wynoszące 82 nadal znacznie wyprzedza Bradleya, pomimo gorszych liczb w defensywie. Wygląda na to, że klub będzie nadal dawał mu trochę czasu na grę, aby zobaczyć, jak dobrze sobie radzi. Mam Boston Tommy Fam O ostatecznym terminie, który prawdopodobnie odegrał rolę w wyrzuceniu Bradleya z zewnętrznego rogu zdjęcia. Fam, Duran i Alex Verdugo Regularna rotacja na zewnątrz prawdopodobnie będzie towarzyszyć Jaylene Davis o głębokości i Enrique Hernandez Dołącza do miksu, gdy tylko wróci z listy zarażonych.

READ  Keston Hiura wygrywa u siebie z Braves

Jeśli chodzi o to, co się teraz dzieje, Sox nie ma możliwości zawarcia umowy, ponieważ minął termin. Ich jedyną opcją z Bradleyem jest zmuszenie go do kompromisu lub uwolnienie go. Obrona Bradleya z pewnością zainteresuje kilka innych zespołów, ale wydaje się mało prawdopodobne, że jakakolwiek drużyna się o nią ubiega ze względu na ich słabe wyniki w ofensywie i status kontraktu. Zarobił w tym roku 9,5 miliona dolarów, pozostawiając nieco ponad 3 miliony czekających na zapłatę. Istnieje również opcja wzajemna o wartości 12 milionów dolarów na 2023 rok z zakupem za 8 milionów dolarów. Każdy zespół, który zgłosi roszczenie, będzie bezpieczny od tych pieniędzy. Nawet kluby najbardziej zainteresowane Bradleyem prawdopodobnie poczekają, aż wyczyści ustępstwa, w którym to momencie może wybrać darmową agencję i podpisać ligowe minimum proporcjonalne z Red Sox na haku na pozostałą część kadencji.

Na krótką metę handel zdecydowanie wygląda jak błąd w grze Sox, a Renfroe cieszy się solidnym sezonem dla piwowarów. Zrobił 19 home runów i dokonał cięć o 0,246/0,299/0,508 dla WRC+ ze 120. Jednak długoterminowa ocena transakcji będzie zależeć od przyszłego rozwoju Binelas i Hamilton.