20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Conor McGregor chętny do większych możliwości w Hollywood: „Pomyśl o filmach, które mógłbyś nakręcić wokół mnie”

Conor McGregor chętny do większych możliwości w Hollywood: „Pomyśl o filmach, które mógłbyś nakręcić wokół mnie”

Conor McGregor mógł zostać ugryziony przez bakcyla aktorstwa.

Były mistrz dwóch dywizji UFC zadebiutował niedawno na dużym ekranie u boku Jake’a Gyllenhaala w hollywoodzkim remake’u. Dom drogowy, który został wydany wyłącznie do przesyłania strumieniowego w serwisie Amazon Prime Video 21 marca. W filmie McGregor odgrywa przesadną wersję siebie jako sarkastycznego antagonisty Knoxa. Występ McGregora zebrał ogólnie pozytywne recenzje, a „The Notorious” bardzo się podobał.

„To miało trwać tylko pięć tygodni, ale kiedy tam dotarłem i oni patrzyli na to, co zobaczyli, postać zaczęła rosnąć w nogach i ramionach, a potem część rosła i rosła” – powiedział McGregor w zeszłym tygodniu. Zegarek do mieszanych sztuk walki. „Spodobało im się to, co dostali lub co dostali, a ja po prostu robiłem, co mi kazano. Ludzie myśleli, że tylko się ogrywam, kierowali mną, a ja dałem im to, o co prosili. W moim przypadku czułem się jakbym dawał im za dużo swobody.”

„Dałem im wiele opcji i czuję, że niektórzy z nich mogliby dokonać lepszego wyboru. Rozumiesz? Dałem im wiele ujęć i prawdopodobnie miałem nadzieję, że uda im się zmienić postać w inny sposób, ale chcieli postać taką, jaką chcieli. Są bardzo zadowoleni z tego, co dostali. Dałem im to, o co prosili i dodałem trochę szczypty. Jestem, kim jestem, jestem w showbiznesie, prawda?

35-letni McGregor powiedział MMA Fighting, że jego długo omawiana, ale znacznie opóźniona walka powrotna z Michaelem Chandlerem w końcu odbędzie się latem, odmówił jednak ujawnienia, czy ogłoszona wcześniej data 29 czerwca pozostaje oficjalnym celem walki. walka. Stwierdzenie, że zamiast tego UFC będzie mogło ogłosić to. McGregor zauważył, że szczegóły takie jak rundy i kategoria wagowa nie zostały jeszcze ustalone, ale ma nadzieję, że powrót będzie dla niego pierwszym rokiem 2024.

READ  Toby Keith opierał się na swojej wierze podczas mrocznych dni leczenia raka

McGregorowi pozostały obecnie dwie walki w ramach kontraktu z UFC i zasugerował, że jego zainteresowanie wykorzystywaniem większej liczby możliwości aktorskich może stworzyć wyjątkowy – i trudny – dylemat dla UFC, gdy nadejdzie czas negocjowania nowego kontraktu.

„Musimy porozmawiać” – powiedział McGregor. „To właśnie mówię – nie wiem i nie wiem, czy wiedzą, co mnie czeka. Co możesz na mnie zaatakować? Teraz Hollywood się przygotowało. Właściwie mogę zagrać wiele ról. Pomyśl, ile filmów mógłbym zrobić?

„Jest Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone i wszyscy ci goście, wokół których nakręcono mnóstwo świetnych filmów. Pomyśl o filmach, które mógłbyś nakręcić wokół mnie. Wiesz, co mam na myśli? Można by je napisać wokół mnie. I nie myśl [UFC executives] Nie wiem tego. Nie myśl, że oni też nie wiedzą, że to wszystko się dzieje. Więc nie wiem, co chcą ode mnie wyciągnąć. Tak jak mówiłem, Lorenzo [Fertitta] Może już by po mnie przyszedł.

McGregor dodał później: „Naprawdę czuję, że mogę zagrać każdą rolę”. „I prawie, kiedy oglądałem film i sposób, w jaki postanowili przedstawić mnie jako postać, konkretne sposoby i metody, których użyli, wiedziałem, dokąd zmierzają – prawie mnie to wzruszyło [think]Ponieważ prawdopodobnie byłem lepszy od innych. złap mnie? I może to sprawiło, że bardziej zapragnęłam robić coś innego. Właściwie to poczułem się, wiesz co? Chciałbym teraz zrobić coś innego, ponieważ możemy spisać się lepiej, ale ja też mogę zrobić coś innego.

„Byłem tym podekscytowany i miło jest mieć trochę emocji. A dwa dni później ukazała się lista 10 najlepiej opłacanych aktorów 2023 roku. [Adam] Sandler, Margot Robbie i wszyscy oni. I pomyślałem, [I better] Zacznij się też tego pozbywać. Ari Emanuel rozmawiał ze mną przez telefon, wiesz, mam świetne relacje z Arim, a ci goście mają wielkie plany dotyczące wielkich rzeczy. „Jestem podekscytowany, wszyscy jesteśmy podekscytowani i pracujemy dalej”.

READ  Producent Wakanda Forever ujawnia, dlaczego jest tylko jedna scena po napisach (ekskluzywny)

Pomimo zamieszania wokół niego Dom drogowy Po wyjściu na wolność i zdobyciu sławy na srebrnym ekranie McGregor podkreślił, że mieszane sztuki walki zawsze pozostaną jego główną pasją.

Powiedział, że gra walki żyje w nim i to się nigdy nie zmieni.

„To moje życie i to jest to, co kocham robić. Spójrz na to. Robię to na zawsze” – powiedział McGregor. „Będę to robić na zawsze. Zamierzam ponownie skalibrować moją konkurencję.

„Właściwie rozmawiałem z Mikiem Tysonem, kiedy walczył z Royem Jonesem Jr. – od bardzo długiego czasu był na emeryturze i w wywiadzie zapytano go o walkę z Royem Jonesem Jr.: „Jak myślisz, co powiedziałby Cus D’Amato? do ciebie, Mike, teraz, kiedy wróciłeś po tych wszystkich latach? I wiesz, co powiedział? „Cus D'amato zapyta: «Co ci zajęło tak długo?»” – powiedział. To spowodowało, że poczułam się winna – miałam pryszcze na całym ciele.