20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Ona nie przeprosiła” – ostateczny termin

„Ona nie przeprosiła” – ostateczny termin

Jane Fonda zapisała się w pamięci Program Drew Barrymore Pamięta filmy ze swojej kariery aktorskiej. Kiedy obraz komedii romantycznej z 2005 roku monstrum w prawie To się pojawiło, a Fonda przypomniał sobie niesławną scenę klapsa przed Jennifer Lopez, która spowodowała kontuzję.

„Rzeczą, która od razu przychodzi na myśl, jest to, że mamy scenę klapsa – ja uderzyłem ją, a ona spoliczkowała mnie…”, wspomina Fonda. „Cóż, Jennifer, według Jennifer, miała ten ogromny pierścionek z brylantem, więc kiedy pewnego razu mnie uderzyła, otworzyły mi się oczy – moje brwi”.

Fonda kontynuowała: „I nigdy nie przeprosiła”.

monstrum w prawie Wyreżyserowany przez Roberta Lukicia i napisany przez Anyę Kochov, opowiada o aspirującym projektantze mody Charliem (Lopez), który musi stawić czoła teściowej granej przez Fondę, która zrobi wszystko, by zepsuć jej związek z synem. Film oznacza powrót Fondy do kina po 15 latach nieobecności od premiery filmu Stanleya i Iris w 1990.

W komedii występują Michael Vartan, Wanda Sykes, Adam Scott, Monet Mazur, Annie Parisi, Will Arnett, Ellen Stritch i Stephen Dunham. Według IMDB, monstrum w prawie Jego budżet wynosił 43 miliony dolarów, a on zarobił ponad 155 milionów dolarów na całym świecie.

Podczas jej występu w dziennym talk show promującym jej najnowszy film posuwać się naprzód W przypadku Lily Tomlin Fonda wspomniał także o fotografii Barbarella Opowiedziała, co wydarzyło się za kulisami w scenie otwierającej, w której drażniła striptiz w kosmosie.

„Nienawidzę być naga przed kimkolwiek. Piłam,” powiedziała. „Mój mąż [director Roger Vadim] Obiecał mi, że moje intymne części ciała zostaną zakryte tytułami filmów – skłamał, naprawdę tego nie zrobił”.

Fonda kontynuował: „Przed zakończeniem tego okropnego doświadczenia między mną a kamerą przeleciał nietoperz. Następnego dnia musieliśmy zrobić wszystko od nowa. Nie wiedzieliśmy, że to się stało, dopóki nie zobaczyliśmy pośpiechu. zrobić to wszystko jeszcze raz z bólem głowy.” Alkohol”.

READ  William i Kate odwołują wycieczkę do Belize Village z powodu protestów | Nieruchomość