14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cities: Skylines II zostało ogłoszone na PS5, Xbox Series X i PC

Cities: Skylines II zostało ogłoszone na PS5, Xbox Series X i PC

Wydawca Paradox Interactive i deweloper Colossal Order ogłosili ogłoszenie Miasta: Skylines II Na PlayStation 5, Xbox Series i PC (para). Zadebiutuje w 2023 roku. Będzie też dostępna w ramach Xbox Game Pass.

Miasta: Linie horyzontu „Gry o budowaniu miast ustawiły poprzeczkę, gdy pojawiły się osiem lat temu, i jesteśmy bardzo dumni z ich wpływu” – powiedziała Marina Haleikainen, dyrektor generalny Colossal Order w komunikacie prasowym. „Zbudowaliśmy dobrze prosperującą społeczność wokół miast i zrealizowaliśmy wiele projektów budowy miast po raz pierwszy. Teraz wnosimy nasze wieloletnie doświadczenie, aby po raz kolejny zrobić nowy krok naprzód w gatunku budowania miast dla naszej społeczności i nowych graczy ”.

Frederick Wesker, dyrektor generalny Paradox Interactive, dodał: miasta Marka jest ważną częścią katalogu gier Paradox od ponad dekady. Miasta: Linie horyzontu odniosła ogromny sukces, sprzedając się w milionach egzemplarzy, przyjmując ponad 5,5 miliona nowych graczy tylko w zeszłym roku i kładąc podwaliny pod Miasta: Skylines II. Dzięki niespotykanym możliwościom personalizacji i kontroli gracza, Miasta: Skylines II Będziesz nadal przesuwać granice franczyzy budowania miast”.

Oto przegląd gry na stronach jej sklepu:

Jeśli możesz o tym marzyć, możesz to zbudować!

Twórz i zarządzaj własnym miastem bez ograniczeń. Przedstawiamy głęboką symulację i ekonomię na żywo, Miasta: Skylines II Rzuci wyzwanie Twoim umiejętnościom podejmowania decyzji i pozwoli zbudować miasta Twoich marzeń. Przygotuj się na nową, epicką skalę w najbardziej realistycznej grze o budowaniu miast – w historii.

Tutaj Twoje miasto będzie ewoluować i reagować na Twoje decyzje. Dynamiczny i ciągle zmieniający się świat, który jest zarówno wymagający, jak i satysfakcjonujący. Wykorzystaj swoje umiejętności kreatywnego i strategicznego planowania, aby przekształcić swoje miasto w kwitnącą metropolię, która przyciąga zarówno firmy, mieszkańców, jak i turystów. Możliwości są nieograniczone, od dzielnic mieszkaniowych po tętniące życiem centrum miasta. Poruszaj się po zawiłościach zarządzania miastem i nadążaj za potrzebami i wymaganiami swoich mieszkańców.

Obserwuj, jak Twoje miasto rozwija się i zmienia w miarę upływu czasu. Dzięki oszałamiającej grafice, która jest równie piękna, co szczegółowa, Miasta: Skylines II Sprawi, że Twoje miasto ożyje.

Obejrzyj zwiastun ogłoszenia poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

READ  Ciekawy przypadek zaginionego Asystenta Google

Zwiastun reklamowy

zrzuty ekranu