29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chińska firma Pride Laser podpisuje umowę z polską firmą CadXpert w celu sprzedaży drukarek 3D do metalu w regionie Morza Bałtyckiego.

Chińska firma Pride Laser podpisuje umowę z polską firmą CadXpert w celu sprzedaży drukarek 3D do metalu w regionie Morza Bałtyckiego.

(Yicai) styczeń. 25 — Firma Xi'an Bright Laser Technologies zatrudniła polskiego CadXpert, aby pomóc chińskiej firmie zajmującej się drukiem 3D w metalu w dystrybucji jej produktów do krajów regionu Morza Bałtyckiego.

Europejska jednostka Bright Laser, BLT Europe, zaoferuje CadXpert ze sprzętem do drukowania 3D w metalu w drugim kwartale, poinformowała spółka matka z siedzibą w Xi'an 23 stycznia, bez wchodzenia w szczegóły.

Wykorzystanie technologii druku 3D z metalu ma duże pole do rozwoju w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym w Polsce i innych krajach regionu Morza Bałtyckiego – twierdzi CadXpert, który od 2013 roku zajmuje się dystrybucją drukarek 3D w regionie oraz zapewnia instalację i serwis . i usługi szkoleniowe.

Firma Bright Laser dostarcza wielkogabarytowe precyzyjne części wykonane z metali produkowanych za pomocą drukarek 3D kluczowym klientom, takim jak amerykański producent samolotów Airbus, i rozszerza swoją działalność na rynki światowe. 18 stycznia firma wyznaczyła południowokoreańską firmę Lincsolution na swojego agenta w regionie.

Bright Laser spodziewa się, że zysk netto wzrośnie w ubiegłym roku o 87 procent, a przychody wzrosną o 34 procent do 1,2 miliarda CNY (169,3 miliona dolarów). Wydany na początku tego miesiąca.

Autor: Kim Taylor

READ  Sąd UE wzywa Polskę i Łotwę do pomocy migrantom utkniętym na granicy z Białorusią