16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chindi Carter podważa umiejętności Kaitlyn Clark i broni Angel Reyes wśród wirusowych filmów

Chindi Carter podważa umiejętności Kaitlyn Clark i broni Angel Reyes wśród wirusowych filmów

Wielu fanów koszykówki było podekscytowanych widokiem rozwijającej się w tym roku rywalizacji pomiędzy Angel Reis z Chicago Sky a Kaitlyn Clark z Indiana Fever, ale inna zawodniczka Sky organizuje własny pojedynek z numerem 1 w klasyfikacji generalnej roku 2024.

Chindi Carter pochodziła z Chicago Ocenia się go retrospektywnie Rażący faul 1 za sprawdzenie biodra Clarka podczas niedzielnej porażki 71:70.ona Odmowa przetwarzania sekwencję na konferencji prasowej po meczu, ale potem bardzo wyraźnie wyraziła swoje uczucia do Clarke w mediach społecznościowych.

W jednym wątku Carter skrytykował grę Apprentice:

„Oprócz rzutów za trzy punkty, co wnosisz do stołu, człowieku” – napisał Carter.

W ostatniNazwała Reissa „moim Dougiem Facho” po tym, jak napastnik wiwatował z ławki po wezwaniu:

Dzięki uprzejmości tematów

Błąd Cartera natychmiast stał się symbolem dwóch głównych narracji, które szybko ukształtowały się wokół dyskursu WNBA: starsi weterani Nienawidzę Clarka Liga faktycznie pozwala tym graczom na swobodę w kontaktach z debiutantem Nie pękaj Podczas niewłaściwych połączeń.

Wypowiedzi Cartera na temat Clarka z pewnością pomogą w napisaniu pierwszej historii.

Jej sytuacja wcale nie jest wyjątkowa. Bez względu na sport, bez względu na ligę, bardziej doświadczeni gracze z pewnością będą mieli coś na ramieniu, gdy zmierzą się z młodszymi rówieśnikami. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy debiutant ma tyle samo szumu co Caitlin Clarke.

James Lebron Dostałem to od niektórych Od kolegów z drużyny Cleveland Cavaliers, kiedy dołączył do NBA w 2003 roku. Wokół garstki gwiazd NBA narósł cały mit „Zamrażać” Michael Jordan na Meczu Gwiazd w 1985 r.

Nowicjusze zawsze muszą zasłużyć na swoje paski i Clark nie jest wyjątkiem.

Stopień, w jakim to już nastąpiło, jest dobrym przykładem tego, dlaczego WNBA również mogłaby skorzystać na osobistych dramatach na boisku. Dobrze jest, gdy gracze lub drużyny walczą w sposób, który nie przekracza wyraźnych granic.

WNBA brakowało prawdy Konkurs na podpis.

Były to Sue Bird i Diana Taurasi Gwintowane na całej długości Ich kariery, ale zawsze wyglądało to nie tyle na rywalizację, co na grę o przewagę wśród przyjaciół. Tymczasem miały je Los Angeles Sparks i Minnesota Lynx Wciągająca walka Trwało to kilka lat, ale intryga wygasła, a obie franczyzy wypadły z rywalizacji o tytuł.

Wątpliwe jest, aby Carter i Clark rozwinęli jakąkolwiek trwałą wrogość. Niedzielny mecz przynajmniej zapewnił, że rewanż Chicago – Indiana zaplanowany na 16 czerwca zostanie pokazany na dacie.

READ  Juan Soto „pompował”, aby dołączyć do składu San Diego Padres, który pokonał Colorado Rockies w swoim debiucie Slugger