18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chase Daniel rozmawia z Justinem Fieldsem i Calebem Williamsem – NBC Sports Chicago

Chase Daniel rozmawia z Justinem Fieldsem i Calebem Williamsem – NBC Sports Chicago

Były rozmówca sygnałowy Bears, Chase Daniel, dołączył we wtorek do „Football Night in Chicago” organizowanej przez NBC Sports Chicago, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat handlu Justinem Fieldsem i perspektywami Caleba Williamsa.

Daniel jest wielkim fanem Fieldsa i miał nadzieję, że Bears zatrzymają Fieldsa i zamienią wybór nr 1 na łup, który zbudują wokół niego. Wierzy, że Fields będzie jeszcze lepszy, grając w drużynie, którą Ryan Bulls and the Bears buduje obecnie poza sezonem.

„Jeśli położysz wszystkie elementy wokół wyboru nr 1, wokół Justina, czuję, że byłby lepszy” – powiedział Daniel. „Stał się bardziej wygodny w kieszeni. Przetwarzał sprawy w znacznie szybszym tempie. Wygrał szatnię. Zdobył miasto”.

Były Bears QB Chase Daniel dołącza do Football Night w Chicago, aby porozmawiać o tym, jak mogłaby się potoczyć sytuacja, gdyby Bears zatrzymali Justina Fieldsa

to prawda. Fields podbił serca wszystkich swoich kolegów w szatni, a także kibiców miasta. Wszystkich pociągają te same rzeczy. Każdy może docenić i szanować jego etykę pracy, przywództwo i wytrzymałość.

Prawdą jest również, że Fields prawdopodobnie poprawi się dzięki dodatkom, które Bears wprowadzą poza sezonem. W szczególności przejęli Keenana Allena, De'Andre Swifta i Geralda Everetta. Podpisali także ponownie kontrakt z Jaylonem Johnsonem i podpisali kontrakt z Kevinem Byardem, który zastąpił Eddiego Jacksona w obronie.

Zamiast tego Bears zdecydowali się wymienić go na rzecz Steelers w zamian za warunkowy wybór w szóstej rundzie draftu w 2025 roku, który może zmienić się na wybór w czwartej rundzie, jeśli Fields rozegra w tym sezonie co najmniej 51% snapów ze Steelers.

Początkowo większość podejrzewała, że ​​Bears mogą wybrać Fieldsa w drugiej lub trzeciej rundzie draftu. Niestety, Bears sprzedali go do Pittsburgha za szóstego zawodnika, co według Danielsa oznacza bardzo niski zysk.

READ  Dawna Galeria Sław Koszykówki i nr 1 Bob Lanier zmarł w wieku 73

– Dlaczego nie mogłeś go zatrzymać jeszcze przez kilka miesięcy? zapytał Daniela. „Rozumiem, że twoim przywilejem i twoim zadaniem jest zaopiekowanie się zawodnikiem Justina Fieldsa i ustawienie go na właściwej pozycji… ale jeśli zatrzymasz go na obozie przygotowawczym, może przed sezonem, a może w drugim lub trzecim tygodniu sezonu… ujawniono 13-14 różnych starterów… „W zeszłym roku zostałeś ranny. Wartość twojego handlu dramatycznie wzrosła.”

Były Bears QB Chase Daniel dołącza do Football Night w Chicago, aby porozmawiać o tym, ile Bears mogli dostać dla Justina Fieldsa

Niedawny raport Iana Rapoporta z NFL Network ujawnił, że Fields mógł zostać sprzedany jednej z czterech różnych drużyn poza Steelers, które zaoferowały Bears aktywa w zamian za Fieldsa. Zamiast tego Fields i jego przedstawiciel poprosili o wysłanie go do Pittsburgha, gdzie ostatecznie zrezygnowano z ucieczki Bears, aby zadowolić Fieldsa.

Jednak jeśli chodzi o czas, trudno sugerować, że Fields i wybrany numer 1 w klasyfikacji generalnej, zakładając, że Bears wybierają rozgrywającego, mogliby współistnieć w tym samym środowisku. Jak powiedział Daniels, Fields uchwycił emocje panujące w szatni, co utrudni im zaakceptowanie przybysza, dopóki Fields teoretycznie pozostanie w budynku.

Z pewnością, czy Bears uzyskaliby lepszy zwrot za Fieldsa, gdyby poczekali po drafcie do NFL lub na początku sezonu? bez wątpienia. Ale nie to obiecało Fieldsowi drużyna Bears z NFL, mówiąc, że zamierza „postąpić właściwie” w jego imieniu.

Oznacza to jak najszybsze przewiezienie go do preferowanego miejsca docelowego, aby mógł rozpocząć kolejny rozdział swojej kariery tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. Nie stanie się tak, jeśli będziesz się go trzymał z chciwości za lepszą cenę.

Jednak wymiana Fieldsów otworzyła Bears drzwi do objęcia rozgrywającego z numerem 1 w drafcie. Kto to byłby? Wszystkie znaki wskazują na Caleba Williamsa z USC.

READ  Jak dziś obejrzeć mecz piłki nożnej USC vs. Colorado College

Daniel sugeruje, że Bears mogą stać się zabójczym zespołem tak szybko, jak to możliwe w przyszłym sezonie, dzięki elementom, które są gotowe do wspierania Williamsa lub dowolnego rozgrywającego, którego sprowadzą.

„Myślę, że elementy wokół niego są prawdopodobnie jego największym atutem, jeśli chodzi o wybór numer 1, który przypadł drużynie w ciągu ostatniej dekady” – powiedział Daniel. „… Dla mnie, jeśli chodzi o otaczających ich zawodników, sztab trenerski i obronę, jest to z pewnością najlepsze. Więc lepiej graj dobrze i lepiej od razu”.

Były Bears QB Chase Daniel dołącza do Football Night w Chicago, aby porozmawiać o wysokich oczekiwaniach związanych z przypuszczalnym numerem 1 w drafcie Bears, Calebem Williamsem

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Under Center.