29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Celine Dion „nie panuje nad swoimi mięśniami” w obliczu walki o zdrowie: moja siostra

Celine Dion „nie panuje nad swoimi mięśniami” w obliczu walki o zdrowie: moja siostra

muzyka

Siostra Celine Dion, Claudette Dion, dzieli się bolesną nowiną na temat walki gwiazdy z zespołem sztywnego człowieka.

Claudette powiedziała niedawno Canadian 7 Jours, że 55-letnia Celine „straciła kontrolę nad mięśniami”. Według Daily MayPonieważ wyniszczający stan z biegiem czasu się pogarszał.

„Serce mi pęka, że ​​zawsze była taka zdyscyplinowana” – powiedziała portalowi. „Zawsze ciężko pracowała. Nasza mama zawsze jej powtarzała: «Zrobisz to dobrze». Zrobisz to dobrze”.

Claudette dodała, że ​​Celine pragnie ponownie wystąpić pomimo ponurych prognoz.

Powiedziała: „To prawda, że ​​celem naszym i jej marzeń jest powrót na scenę”. – W jakim charakterze? Nie wiem.

Według jej siostry, Claudette Dion, stan zdrowia Celine Dion stale się pogarsza. AP
Starszy brat Celine ujawnił w nowym wywiadzie, że piosenkarka „straciła kontrolę nad mięśniami” wraz z rozwojem zespołu sztywnej osoby. Źródło: Claudette Dionne

W grudniu 2022 roku Celine ogłosiła, że ​​będzie musiała odwołać pozostałą część światowej trasy koncertowej „Courage” ze względu na postępującą i nieuleczalną chorobę neurologiczną atakującą mięśnie – w tym struny głosowe i serce.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


„Struny głosowe to mięśnie i serce też jest mięśniem” – przyznała Claudette w rozmowie z 7 Jours. „To właśnie mnie dopada. Ponieważ jest to przypadek jeden na milion, naukowcy nie przeprowadzili zbyt wielu badań, ponieważ nie dotyczy to dużej liczby osób.

W grudniu 2022 roku Celine ogłosiła, że ​​będzie musiała odwołać pozostałą część światowej trasy koncertowej „Courage” z powodu nieuleczalnej choroby neurologicznej. Obraz drutu

Siostra twórczyni hitu „My Heart Will Go On” powiedziała dalej, że miała kontakt z wieloma osobami cierpiącymi na zespół sztywnej osoby – i ich bliskimi – którzy „stracili nadzieję”, że kiedykolwiek zostanie wynalezione lekarstwo.

Claudette powiedziała, że ​​coraz większa liczba pacjentów i ich rodzin zwróciła się o pomoc do organizacji charytatywnej rodziny Dion, Fundacji Mama Dion. Wysyłali też słodkie wiadomości, gdy Celine walczyła z chorobą.

„Gdybyś wiedziała, ile listów fundacja otrzymuje w sprawie Celine! Ludzie mówią nam, że ją kochają i modlą się za nią” – powiedziała. „Otrzymuje tak wiele listów, prezentów i poświęconych krzyży”.

READ  Mickey Gilley, twórca muzyki country i inspirator Urban Cowboy, zmarł w wieku 86 lat
„Ludzie mówią nam, że ją kochają i modlą się za nią” – Claudette powiedziała o wsparciu fanów, jakie Celine otrzymała od czasu ogłoszenia diagnozy. AFP za pośrednictwem Getty Images
Celine miała rzadkie wystąpienie publiczne wraz z synami podczas meczu NHL w T-Mobile Arena w Las Vegas. Instagram/Celendion

Życzenia i modlitwy wciąż napływają, ale Claudette Oświadczył to wcześniej Le Journal de Montreal Że Celine nie zaobserwowała znaczącej poprawy stanu zdrowia – mimo że rodzina Dion współpracowała z „najlepszymi badaczami w tej dziedzinie”.

W Daily Mail powiedziała wcześniej Le Journal de Montreal, że Celine „nie może znaleźć żadnego skutecznego leku”, ale dodała, że ​​utrzymanie „nadziei jest ważne”.

Wywiad Claudette z 7 Jours ma miejsce dwa miesiące po tym, jak Celine – która ostatni raz pojawiła się na scenie w marcu 2020 r. – miała rzadkie publiczne wystąpienie podczas meczu NHL w T-Mobile Arena w Las Vegas 30 października.

Piosenkarka „I’m Alive” zabrała swoich synów – 22-letniego Rene Charlesa i 13-letnich bliźniaków Eddiego i Nelsona, których dzieliła ze swoim zmarłym mężem Rene Angelilem – za kulisy, gdzie pozowali do zdjęć z niektórymi zawodnikami hokeja gracze. gracze.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/12/18/entertainment/celine-dion-doesnt-have-control-over-her-muscles-amid-health-battle-sister/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania