22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Call of Duty: Black Ops 6 to przecież nie 300 GB

Call of Duty: Black Ops 6 to przecież nie 300 GB

Activision wyjaśniło, że pomimo wcześniejszych komunikatów, Call of Duty: Black Ops 6 w rzeczywistości nie będzie wymagało pobierania 300 GB danych.

Gracze zaczynają panikować z powodu rozmiaru tegorocznej gry Call of Duty po tym, jak wczoraj zauważyli jej stronę w sklepie Xbox. w tym czasie, Na stronie podano, że gra będzie wymagać pobrania 309,85 GB Dla tych, którzy chcą wskoczyć w strzelankę pierwszoosobową po zimnej wojnie, która ukaże się jesienią tego roku. Będzie to miało bardzo duży wpływ na dysk twardy większości konsol PlayStation 5 i Xbox Series S, więc gracze byli, co zrozumiałe, bardzo zaniepokojeni.

Firma wyjaśniła zamieszanie Opublikowano na X/Twitterze. Wiadomo, że w ostatnich latach popularna seria FPS firmy Activision wymagała dużej ilości miejsca na dysku, ale fani mogą być pewni, że Black Ops 6 nie zajmie dużo miejsca.

Activision napisało: „Korekta: szacowany rozmiar pliku aktualnie wyświetlany na stronach zamówień przedpremierowych Black Ops 6 nie odzwierciedla rozmiaru do pobrania ani miejsca na dysku dla Black Ops 6. Przedstawione rozmiary obejmują pełne instalacje Modern Warfare II, Modern Warfare III, Warzone i wszystkie powiązane pakiety zawartości.” Trafność, w tym wszystkie zlokalizowane języki łącznie, które nie reprezentują typowego doświadczenia podczas instalacji odtwarzacza.

W komunikacie dodano, że gracze będą mogli bezpłatnie pobrać samo Call of Duty: Black Ops 6, bez żadnych pakietów językowych, jeśli sobie tego życzą. Niestety post nie ujawnia rozmiaru gry, ale obiecuje udostępnić więcej informacji „bliżej premiery”.

READ  Procesor AMD Ryzen Threadripper 5990X przetaktowany do 4,82 GHz, rozbijając 100 000 punktów w Cinebench R23 i osiągając 80% wysoką wydajność w porównaniu z układem magazynowym

IGN skontaktował się z Activision z prośbą o komentarz.

Call of Duty: Black Ops 6 zostało ujawnione jako najnowszy dodatek Treyarcha do serii Black Ops na początku tego roku, ale pierwsze dobre spojrzenie na grę pojawiło się wczoraj podczas Xbox Games Showcase i Black Ops 6 Direct. Ta wersja, której akcja rozgrywa się w latach 90., wprowadza szereg nowych broni i funkcji, w tym Ruch wielokierunkowy Oraz nowe mapy Zombie w ramach powrotu trybu pierścieniowego. Ponieważ gra wprowadza nową erę Call of Duty, oznacza to również, że zawartość z Modern Warfare 2 i 3 nie zostanie przeniesiona.

Aby zobaczyć wszystko, co przegapiłeś w Galerii gier Xbox, możesz kliknąć Tutaj.

Michael Cribb jest niezależnym współpracownikiem IGN. Zaczął pisać dla branży w 2017 roku i jest najbardziej znany ze swojej pracy w takich sklepach jak The Pitch, The Escapist, OnlySP i Gameranx.

Koniecznie śledź go na Twitterze @MikeCripe.