13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Były prezes SAG uważa zasady strajku kostiumów na Halloween za „śmieszne”

Były prezes SAG uważa zasady strajku kostiumów na Halloween za „śmieszne”

Szczyt antysemityzmu różnorodności w Hollywood

Po tym, jak SAG-AFTRA nalegała, aby na tegoroczne Halloween swoich członków nie przebierali się za postacie ze strajkujących firm, Melissa Gilbert, była przewodnicząca związku aktorów, nazwała wytyczne dotyczące kostiumów „absurdalnymi bzdurami” i „dziecinnymi”.

„To właśnie wymyśliliście? Dosłownie nikogo nie obchodzi, w co ktoś się ubierze w Halloween”. Gilbert napisał na Instagramie W odpowiedzi na sugestie Unii dotyczące Halloween. „To znaczy, czy naprawdę myślisz, że takie dziecinne rzeczy zakończą strajk? Brzmi to jak żart. Proszę, powiedz mi, że zniesiesz tę zasadę… i idź negocjować!”

Następnie Gilbert bezpośrednio otagował konta na Instagramie obecnego prezesa SAG-AFTRA Fran Drescher i głównego negocjatora Duncana Crabtree-Ireland, pisząc: „Na miłość boską ludzie tak bardzo cierpią i to właśnie powinniście powiedzieć… no dalej, chłopaki … to: „To rodzaj absurdalnego nonsensu, który powstrzymuje nas przed strajkiem. Wprowadźmy politykę, która sprawi, że będziemy wyglądać na małostkowych i niekompetentnych jednocześnie”.

Gilbert przewodziła Gildii Aktorów od 2001 do 2005 roku i była trzecią kobietą wybraną na prezydenta.

Przedstawiciel SAG-AFTRA nie odpowiedział natychmiast różnorodnyProśba o komentarz.

W środę SAG-AFTRA opublikowała post Opublikowano na ich stronie internetowej Zachęcanie członków, aby „świętowali w tym roku Halloween, pozostając jednocześnie solidarnymi” z trwającym strajkiem. Zamiast „cukierek albo psikus” jak Barbie i Ken, gildia zaleciła, aby aktorzy-kaskaderzy „wybierali kostiumy inspirowane ogólnymi postaciami i osobowościami”, takie jak na przykład „duch, zombie, pająk itp.” lub „nie -postacie.” „. Niesamowita treść, jak animowany program telewizyjny.

Wielu członków SAG-AFTRA, podobnie jak Ryan Reynolds, podzieliło się wskazówkami dotyczącymi Halloween w mediach społecznościowych Sarkastycznie„Nie mogę się doczekać, aż przez całą noc będę krzyczeć „świerzb” na moją 8-latkę. Nie jest w związku, ale musi się uczyć”.

SAG-AFTRA zasugerowała także aktorom, aby „nie publikowali zdjęć kostiumów inspirowanych treściami w mediach społecznościowych”, aby nie nadawać wytwórniom dodatkowego rozgłosu. Ponieważ gildia walczy o lepszy kontrakt z AMPTP, jej członkom zabrania się angażowania się w dziennikarstwo na rzecz hitowych seriali i filmów. SAG-AFTRA spotkała się w zeszłym tygodniu z AMPTP w celu negocjacji, ale rozmowy zakończyły się fiaskiem.

W międzyczasie Drescher pracuje nad zjednoczeniem związku aktorów i przekonaniem członków, aby trzymali się obranego kursu. „To też minie” – powiedziała w czwartek. „Ale to jest moment, w którym nie poddajemy się presji. To jest moment, w którym stoimy dumni i niezłomni. „

READ  Taylor Swift przygotowuje się do niesamowitego występu na Super Bowl. Czy ci się uda?