22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Były as NRL debiutuje w Polsce w zwycięstwie nad międzynarodowymi debiutantami Macedonią Północną

Były as NRL debiutuje w Polsce w zwycięstwie nad międzynarodowymi debiutantami Macedonią Północną

Były zawodnik NRL Malakai Watene-Zeleśniak zadebiutował w reprezentacji Polski w sobotnim zwycięstwie 40:8 nad międzynarodowymi debiutantami Macedonii Północnej w Sydney.

Wotan-Zeleśniak, brat reprezentanta Nowej Zelandii Talina, poprzez swojego dziadka uzyskał kwalifikacje do reprezentowania Polski.

32 letni Odszedł z NRL w 2021 roku z powodu ostrej niewydolności nerek W zeszłym roku, ale później, wróciłem z niższymi ocenami.

Watene-Zeleśniak, który reprezentował Maori All Stars, rozegrał 31 występów w lidze NRL dla Wests Tigers i Penrith Panthers w latach 2017–2020.

Watene-Zelezniak urodziła się w Australii i ma korzenie maoryskie, tongijskie, polskie, irlandzkie i angielskie. W sobotę po raz pierwszy z dumą założył koszulkę Polski w wygranym 40:8 meczu z Macedonią Północną w swoim debiucie w międzynarodowym teście seniorów.

Watene-Zelezniak reprezentował swoje tongijskie dziedzictwo na Mistrzostwach Świata 9s w 2019 r., grając w trzech meczach dla drużyny Tonga.

Teraz uhonorował swojego dziadka, nosząc polską koszulkę, a także sponsorując strój meczowy za pośrednictwem swojej firmy zegarmistrzowskiej. W Zeleźniak.

Wysłany dnia Instagrama: „Wielki zaszczyt reprezentować miejsce urodzenia mojego dziadka Adama Zelesniaka. Uwielbiałem dzielić boisko z moimi braćmi z Polski.

Były obrońca Wakefield, Featherstone i Bradford, Harry Ciejka, był współkapitanem Polski, strzelił przy próbie i kopnął sześć goli, a jego osobisty dorobek wynosił 16 punktów.

Jak Macedonia Północna i Polska ustawiają się w kolejce

Macedonia Północna: Elia Georgiewski; Angelo Avramovski, Santa Georgievski, Aledin Harwad, Jaden Kauganovski; Mitchell Stojanoski, James Zuleski; Jaden Foye, Jake Mitrewski, James Mirceski, Alex Stojkowski, Jamie Miletic, Josh Kosteski. Rezerwowi: Alex Srpinowski, Josh Boicheski, Sean Metalowski, Justin Miletek.

Próby: Foye, Gouganovski Bramki:

READ  EDP ​​Energias de Portugal SA: linie zwrotne są odnawialne w Rumunii i Polsce

Przeczytaj dalej: Rycerze z Yorku wyznaczają Jimmy’ego Geinhorsta na samodzielnie finansowaną podróż, która ma reprezentować Niemcy w starciu o Puchar Griffina z Holandią