22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brytyjski komik i prezenter telewizyjny Paul O’Grady zmarł w wieku 67 lat

Brytyjski komik i prezenter telewizyjny Paul O’Grady zmarł w wieku 67 lat

Londyn (CNN) Paul O’Grady, Sun Brytania Najsłynniejsza osobowość telewizyjna, w wieku 67 lat.

Palestyńska agencja informacyjna Media poinformowała, że ​​gwiazda, znana również jako drag queen Lilly Savage, zmarła niespodziewanie we wtorek wieczorem.

We wspólnym oświadczeniu z Autonomią Palestyńską Portasio powiedział: „Z wielkim smutkiem informuję, że Paul zmarł niespodziewanie, ale spokojnie wczoraj wieczorem.

O’Grady zyskał sławę dzięki swojemu otwartemu alter ego, Lily Savage.

„Prosimy, aby w tym trudnym czasie, celebrując jego życie, uszanować również naszą prywatność, gdy pogodzimy się z tą stratą.

„Będzie za nim tęsknić jego bliscy, przyjaciele, rodzina, zwierzęta i wszyscy, którzy cieszyli się jego poczuciem humoru, dowcipem i współczuciem.

„Wiem, że chce, żebym ci podziękował za całą miłość, jaką mu okazywałeś przez lata”.

Ze świata rozrywki napłynęły wyrazy uznania dla O’Grady’ego.

doktor KtoGwiazda Johna Barrowmana ćwierkanie: „Jestem absolutnie zszokowany i zasmucony, słysząc przerażające wieści o odejściu Paula O’Grady’ego. Niesamowity talent trwający od dziesięcioleci”.

Kontynuował: „Nigdy nie zapomnę jego hojności, ciepła i ducha”.

Camilla, Królowa Małżonka i Paul O’Grady podczas specjalnego wydania „Z miłości do psów”

Piersa Morgana ćwierkanie: „RIP Paul O’Grady, 67.

„Wspaniały, psotny, przezabawny facet z wysublimowanym naturalnym talentem do nadawania i rozśmieszania ludzi”.

Urodzona w Birkenhead, niedaleko Liverpoolu w północnej Anglii, O’Grady zyskała sławę w latach 90. jako drag queen Lily Savage.

W 1997 roku „The Lily Savage Show” był krótko pokazywany w BBC wcześniej, a później tego samego roku O’Grady przyjął rolę prezentera odrodzonej wersji teleturnieju BBC „Blankety Blank”, który trwał do 2002 roku.

Dwa lata później przeniósł się do ITV z „The Paul O’Grady Show”, który następnie przeniósł się do rywala Channel 4.

Inne jego osiągnięcia telewizyjne to prowadzenie programu randkowego „Blind Date”, w którym zagrał w 2017 roku po śmierci swojej bliskiej przyjaciółki, Cilli Black.

READ  Natalie Portman i Julianne Moore opowiadają o zakończeniu „Maja-grudnia”.

O’Grady otrzymał w swojej karierze liczne nagrody, w tym telewizyjną nagrodę BAFTA, aw 2008 roku został członkiem Orderu Imperium Brytyjskiego (MBE) za zasługi dla rozrywki.

Według PA on i Portasio, który jest wielkim miłośnikiem zwierząt, mieszkali na farmie z wieloma zwierzętami, w tym czterema psami, kozami, owcami, kurami i płomykówkami.

O’Grady był także gospodarzem „For The Love Of Dogs” w ITV. Podczas wyjątkowego wydarzenia na wystawie w zeszłym roku do O’Grady’ego dołączyła Camilla, Królowa Małżonka, aby uczcić 160. rocznicę Battersea Dogs & Cats Home, organizacji, której był ambasadorem.

Rodzina królewska złożyła mu hołd Oficjalne konto na Twitterzepisząc: „Tak przykro słyszeć o odejściu Paula O’Grady’ego, który ściśle współpracował z Jej Królewską Mością, aby wspierać…

Battersea_, zapewnia wiele śmiechu i wiele stereotypowych wspomnień. ”