20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brutalny koniec dnia otwarcia w Phillies – NBC Sports Philadelphia

Brutalny koniec dnia otwarcia w Phillies – NBC Sports Philadelphia

Ostatni rozdział najbardziej intrygującej aktualnej rywalizacji baseballu pod koniec rundy zamienił się w horror dla drużyny Phillies, która zmarnowała dwupunktowe prowadzenie nad Braves i straciła siedem w ósmej rundzie po porażce 9:3.

Rozczarowujący wynik w dniu otwarcia stanowi mniej niż 1% ich harmonogramu i był to mecz przeciwko drużynie, od której oczekiwano trzycyfrowych zwycięstw i rywalizującemu miotaczowi, który może być lepszy od kogokolwiek innego, z kim się zmierzą, ale niektóre motywy przyczyniły się do tego, że Uwzględniono także upadek Phillies NLCS, mając na uwadze rok 2023.

Gonili… bardzo. Wykonali zamach przy 40% narzutów rzuconych przez Spencera Strydera poza strefą uderzenia, a następnie na połowie narzutów, które nie zostały wykonane przez Joe Jimeneza i Pierce'a Johnsona, pierwszych dwóch zastępców, z których korzystała Atlanta.

Phillies zbyt często poszerzali strefę w swoich ostatnich pięciu meczach posezonowych w zeszłym sezonie, przegrywając cztery z nich, a seria, którą wydawało się, że mają pod ręką, została zadecydowana w równym stopniu przez nadmierną agresję, jak i przez cokolwiek innego.

Tej wiosny duży nacisk położono na wybór zarządu. JT Realmuto, Nick Castellanos, Johan Rojas, Bryson Stott, jak na mężczyznę, wszyscy rozmawiali na obozie o konieczności wykorzystywania uderzeń na boisku i rezygnowania z takich uderzeń, które mogą wyglądać kusząco, ale nie będą stale prowadzić do wysokiej jakości kontaktu. Jak zawsze, łatwiej powiedzieć, niż zrobić.

Philsowie strzelali tylko do dziewiątej rundy w piątej rundzie, kiedy Brandon Marsh przeciął wiatr i rzucił piłkę ponad murem w lewe środkowe pole, zdobywając dwa runy homerem. Strider był na dobrej drodze do tego punktu, ale drużyna Phillies zmusiła go do rzucenia 34 narzutów, aby dogonić go o pięć. I wszystko wyglądało obiecująco.

Zack Wheeler wykonał swoją pracę podczas swojego pierwszego startu w dniu otwarcia, trzymając Braves poza szachownicą przez sześć rund bez walk. Został zwolniony po 89 meczach, ponieważ jest 29 marca, a większość menedżerów ostrożnie podchodzi do kluczowych zawodników o tej porze roku, zwłaszcza tych, którzy ich zdaniem będą kontynuować treningi do października.

READ  Dlaczego James Harden został ukarany grzywną w wysokości 100 000 dolarów za namawianie do wymiany za 76ers, podczas gdy inni gracze nie zostali ukarani?

Gra uległa zmianie w siódmej rundzie, wkrótce po tym, jak drużyna Phillies weszła na boisko, które w zeszłym tygodniu MLB Network oceniło jako najlepsze w baseballu. Matt Strahm pozwolił na remis trzem z czterech pierwszych pałkarzy, z którymi się mierzył, i pozwolił na remis. Jeff Hoffman włączył się do ruchu na ścieżkach bazowych, ale ugasił pożar.

Ósma runda miała miejsce, gdy Braves zadali większość swoich obrażeń. Jose Alvarado po prostu tego nie miał. Pozwolił na jedno trafienie RBI, ale dostał drugi aut i już miał wyjść z rundy z tylko jednym deficytem. Następnie poprowadził Adama Duvalla, aby załadował bazy, a Ronald Acuña Jr. podążył za singlem RBI. Alvarado został zniesiony na korzyść Connora Brogdona, który natychmiast rzucił dzikim rzutem.

Brogdon był jednym z ostatnich zawodników, którzy dołączyli do zespołu, ale Alvarado jest ważnym elementem tej układanki. Phillies mają nadzieję, że to tylko czkawka. Pięć zdobytych runów wpłynie na jego ERA przez cały sezon, ale najważniejsze jest to, że w kilku kolejnych meczach odbije się i odzyska pewność siebie. Phils nie mogą sobie pozwolić na rzucanie śniegiem na Alvarado, tak jak to zrobili na początku jego kariery, zanim stał się finansowym pomocnikiem, jakim był w latach 2022 i 2023.

W sobotnie popołudnie będą chcieli wytrzeć ten smak z ust. Aaron Nola debiutuje w sezonie przeciwko lewicowemu Maxowi Friedowi.

Subskrybuj, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube