16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brandon Aiyuk wyjaśnia, że ​​49ers komentują „nie chcą mnie z powrotem” podczas rozmów kontraktowych – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Brandon Aiyuk wyjaśnia, że ​​49ers komentują „nie chcą mnie z powrotem” podczas rozmów kontraktowych – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

16 czerwca gwiazda 49ers Brandon Aiyuk zamieścił na TikToku film z podpisem: „Śmieję się, ale płaczę”. [for real]„.

Na nagraniu Aiyuk powiedział swojemu bliskiemu przyjacielowi i debiutanckiemu rozgrywającemu Washington Commanders, Jaydenowi Danielsowi: „Powiedzieli, że nie chcą mnie z powrotem… Przysięgam”, odnosząc się do powolnych rozmów na temat kontraktu zawodowca z San Francisco.

Aiyuk w niesamowity sposób wyjaśnił, co powiedzieli mu gracze 49ers przed jego postem na TikToku podczas piątkowego wystąpienia Podcast „The Hub”. Ze współgospodarzami Ryanem Clarkiem, Channingiem Crowderem i Fredem Taylorem.

„Powiedzieli mi, że według nich nie jesteśmy po tej samej stronie i nie sądzili, że osiągną ten sam cel, i to wszystko w tamtym czasie” – powiedział Aiyuk. „Ale to część negocjacji w sprawie kontraktu”.

Pierwszy post Ayuka sprawił, że sytuacja wydawała się poważniejsza, niż wskazywał w piątek.

Choć obie strony wydają się dalekie od osiągnięcia porozumienia, San Francisco i jego zespół, który znajduje się na szczycie listy drużyn z największą liczbą straconych bramek, w dalszym ciągu skupiają się na rozwijaniu dynamicznego partnerstwa.

26-latek wspomniał, że on i jego dziewczyna Rochelle Seawright dokumentują wiele letnich wydarzeń, dlatego jego moment został uchwycony kamerą. Ayuk, ważny zawodnik na boisku, stara się być gawędziarzem.

„Zaczęliśmy zbierać własne materiały i wszystko nagrywać” – powiedział Aiyuk. „Po prostu cieszę się tym procesem. Moja pani nagrywa wszystko, nagrywa wszystko, co się dzieje, żebym mógł do tego wrócić. To ekscytujący czas. Jest wyczerpujący, ale ekscytujący”.

„Chcę mieć te wspomnienia. I to był właśnie moment, który uchwyciłem. Rozmawiałem przez telefon z Dziewiątkami i powiedzieli mi to, co mi powiedzieli, a następnie przekazałem tę informację [Daniels]„.

Przyszłość Aiyuka w NFL pozostaje tajemnicą, ale dramat TikTok wydaje się dobiegł końca. Teraz zastępca będzie musiał poczekać i sprawdzić, czy przypuszczenia Aiyuka dotyczące jego następnej drużyny okażą się trafne.

READ  Notatki poufnych NFL: Packers planuje Aaron Rodgers i Davante Adams, ruch Bucka po Bradym, ostatni z kombinacji

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk