25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

BoltTech przejmuje polską firmę zajmującą się opieką cyfrową

BoltTech przejmuje polską firmę zajmującą się opieką cyfrową

Insurtech Boltech przejął Digital Care, wbudowaną firmę ubezpieczeniową z siedzibą w Polsce.

Według BoltTech przejęcie stanowi ważny krok w kierunku osiągnięcia celów strategicznych w regionie EMEA i na świecie, przy jednoczesnym przyspieszeniu wzrostu, szczególnie w sektorze telekomunikacyjnym.

Insurtech zauważył, że DigitalCare cieszy się dobrą reputacją dzięki innowacjom i obsłudze klienta, a „ich produkty i ekosystem partnerów stanowią doskonałe uzupełnienie”.

Firma kontynuowała: „Wprowadzając opiekę cyfrową, Boldtech wejdzie na cztery nowe rynki – do Polski, Chorwacji, Litwy i Republiki Południowej Afryki.

„Wspólnie BoltTech i DigitalCare wzmocnią wiodącą pozycję w zakresie wbudowanych zabezpieczeń na całym świecie, tworząc nowe możliwości w zakresie usług, rozwiązań cyfrowych i zrównoważonego rozwoju. Połączone siły firm stworzą znaczącą wartość i nowe możliwości dla klientów, partnerów, pracowników i interesariuszy.

AmericanAg — globalne rozwiązania reasekuracyjne

Rob Shimek, dyrektor generalny BoltTech Group, skomentował: „Cieszymy się, że możemy powitać DigitalCare w rodzinie BoltTech. Bogate doświadczenie DigitalCare w zakresie innowacji i obsługi klienta, w połączeniu z ich głęboką wiedzą specjalistyczną w dziedzinie wbudowanych zabezpieczeń, czyni z nich idealnego partnera dla nas, gdy przyspieszamy nasz rozwój w regionie EMEA i na całym świecie.

„Wspólnie będziemy na dobrej pozycji, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania insurtech szerokiemu gronu partnerów i klientów, pomagając większej liczbie osób uzyskać dostęp do potrzebnej im ochrony”.

Alexander Vistuba, dyrektor generalny DigitalCare, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni możliwością dołączenia do rodziny BoltTech w DigitalCare.

„Wierzymy, że stanowi to znaczącą szansę rozwoju dla naszej firmy i że możemy odegrać kluczową rolę we wspieraniu misji BoltTech polegającej na budowaniu wiodącego na świecie ekosystemu bezpieczeństwa i ubezpieczeń opartego na technologii.

„Chciałbym wyrazić moją wdzięczność naszemu oddanemu zespołowi za wysiłki, które przyczyniły się do umożliwienia osiągnięcia tego kamienia milowego”.

Do druku, w formacie PDF i e-mailem
READ  Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzowie Europy – Polska zdobywa srebro w sprincie drużynowym kobiet w kategorii angielskiej