30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Blake Lively musi podziękować za zdjęcia pułapek pragnienia zrobione przez męża Ryana Reynoldsa

Blake Lively musi podziękować za zdjęcia pułapek pragnienia zrobione przez męża Ryana ReynoldsaCNN

Wymień lepszą żonę niż Blake Lively. Poczekamy.

Jej mąż, Ryan Reynolds, zamieścił niedawno na Instagramie serię zdjęć ze swoim trenerem fitness, Donem Saladino, aby podziękować mu za pomoc w przygotowaniach do powrotu do serii filmów „Deadpool”.

Wyjaśniając, że jego ciało jest w kiepskim stanie „przez lata akrobacji i bycia bardziej konkurencyjnym niż moje kości i więzadła, na jakie kiedykolwiek można było sobie wyobrazić”, Reynolds napisał w podpisie, że musi „zwrócić uwagę na „Saladino”, gdy przygotowuję się do wkładam się w dużą czerwoną prezerwatywę.” Znów dla Deadpool™️.

„Zawsze był przy mnie, aby pomóc mi wrócić do funkcjonowania. Zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Wiem, jaki jestem zaszczycony możliwością pracy z kimś takim jak on. ” Niektóre zdjęcia przedstawiają odczyt Reynolds Orange. „Nie robię tych rzeczy sam. Nie biorę ich za oczywistość. Wiedziałem, że powrót tam, gdzie powinienem, nie będzie łatwy. ”

Reynolds oznaczył także Lively jako swojego „przyjaciela na Instagramie”.

Spodobało jej się to, powiększając coraz bardziej obraz i ukazując się w lustrze, gdy robiła zdjęcia i publikowała je Na jej historiach na Instagramie.

Na jednym ze zdjęć napisała: „Znajdź na Instagramie lepszego przyjaciela ode mnie”, a na innym dodała: „Będę czekać”.

„Chłopak z Instagrama” to slangowe określenie używane w mediach społecznościowych w odniesieniu do osoby, która robi zdjęcia swoim współmałżonkom/partnerom/chłopakom w celu opublikowania.

Lively i Reynolds są małżeństwem od 2012 roku, mają czworo dzieci i są znani ze swoich zabawnych postów w mediach społecznościowych.

READ  Zasady Vanderpump: Dania Scheana na Arianie Madix, Danielu Wai