28 kwietnia, 2024

Bills-Chargers on Peacock obejmuje pierwszy w historii czwarty kwartał wolny od reklam

Jeśli zostałbyś w czwartej kwarcie sobotniego ekskluzywnego meczu Peacock pomiędzy Bills i Chargers, nie zobaczyłbyś Jake’a ze State Farm. Chyba, że ​​jest w grze.

Stacja NBC ogłosiła w czwartek, że po raz pierwszy w historii czwarta kwarta meczu NFL będzie transmitowana bez przerwy reklamowej.

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z naszymi partnerami z NFL, aby zapewnić to pierwsze w swoim rodzaju doświadczenie” – powiedział Rick Kordella, prezes NBC Sports. „Najlepsza w swojej klasie produkcja NFL NBC Sports, przyjazne dla fanów wrażenia wizualne Peacocka oraz ten innowacyjny model reklam umożliwią fanom NFL nowy i ekscytujący sposób oglądania końcówki meczu”.

Chyba, że ​​ładowarki faktycznie, no wiesz, spróbują tym razem, jest duża szansa, że ​​zegar operacyjny będzie doskonalszą innowacją. Mimo to to doświadczenie da ludziom powód do pozostania, nawet jeśli Bills będzie zdecydowanie na prowadzeniu, a Chargers bez problemu skapitulują.

Jeśli nie jesteś w Los Angeles lub Buffalo, jedynym sposobem na obejrzenie meczu Bills-Charger będzie Peacock. Posiada głęboką i potężną bibliotekę filmów, seriali i występów na żywo – w tym BFT na żywood poniedziałku do piątku o godzinie 7:00 czasu wschodniego.

Relacja z meczu rozpocznie się w sobotę o 15:00 czasu wschodniego w stacjach NBC i Peacock. Pierwszy program Bengals-Steelers zostanie wyemitowany w NBC i Peacock przed meczem Bills-Chargers o 20:00 czasu wschodniego, tylko w Peacock.