6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bethenny Frankel ciągnie „szalonego” księcia Harry’ego za to, że wyprzedził go w książce

Bethenny Frankel „umiera” z powodu wszystkich „szalonych” szczegółów, które książę Harry opisał w swoim nowym pamiętniku na temat sporu w rodzinie królewskiej”dodatkowy.

– Ile jeszcze chcesz? Pójdziemy z Megan? [Markle] Aby uzyskać wymaz Papa? To znaczy, co dalej? Frankel radośnie Prośba w nowym filmie W piątek opublikowała to na Instagramie. „Szczerze mówiąc, czuję się, jakbym miał przejść badanie per rectum z Harrym i Williamem”.

Kontynuowała: „Dostajemy to. Dostajemy to. To znaczy, co jeszcze mamy zamiar zrobić? Na przykład Colonials z Royals?”

„Rozumiemy, że to spadło. To sprawy rodzinne, jakby to było szalone. To znaczy, to takie zabawne. ”

Założyciel Skinny Girl, lat 52, zasugerował Harry’emu, lat 38, aby zmienił tytuł swojej książki na „Brudne pranie Harry’ego”, zanim zdał sobie sprawę, że lepszą nazwą byłoby „Wspomnij o tym wszystkim”, nawiązanie do Jej niesławna linia z „RHONY”.

Bethenny Frankel przezabawnie sprawdziła nową książkę księcia Harry’ego „Włócznia”.

Bethenny Frankel w filmie na Instagramie.

Bethenny Frankel przezabawnie sprawdziła nową książkę księcia Harry’ego „Włócznia”.

reklamy

„Pamiętam wszystko! Boże. Harry musiał nazwać swoją książkę Name It All. Wspomniany. On ona. wszyscy. – Umieram – powiedziała.

Była gwiazda Bravo żartowała również, że Harry powinien nadal wyjawiać rodzinne sekrety, ponieważ cieszy się całym dramatem.

„Teraz naprawdę się pochylam. Powiedz więcej, abym mogła powiedzieć więcej” – powiedziała. „Jak, mówiłem stop. Myliłem się. Puściłem to. Chcę usłyszeć, co będzie dalej. „

Kontynuowała: „Nie kupię [his book] lub przeczytaj. pieniędzy nie zapłacę. Daliśmy mu kilkaset milionów w gotówce i nagrodach, ale nie, to nie wystarczy. To nie wystarczy.”

Komentując swój post, Frankel nazwała książkę Harry’ego komiksem „Saturday Night Live”.

Książę Harry.  Wychodzi na zewnątrz z rękami w kieszeniach.
Frankel zażartował, że Harry powinien zmienić tytuł swojej książki na Pamiętam to wszystko.
DPPA/SipaUSA

„Więc jedz popcorn” – napisałem. „Powiem na piśmie, że wiele lat temu straciłem setki tysięcy transakcji za powiedzenie „Cry to Me River”. Myślę, że jestem dwa razy niższy.”

Frankl był Niektórzy nazwali go „rasistą”. Po tym, jak nieustannie atakowała Markle, lat 41 i Harry’ego Po Megxicie. Ale broniła się, mówiąc, że ich absurdalność nadal istnieje.

Książę Harry i Meghan Markle na spacerze razem.

Frankel powiedział, że Sussexowie dali rodzinie królewskiej tylko „dobry PR”.


Książę Harry i Meghan Markle siedzą razem,

Frankel powiedział, że Sussexowie dali rodzinie królewskiej tylko „dobry PR”.


reklamy

Książę Harry i Meghan Markle wychodzą na zewnątrz trzymając się za ręce.

Frankel powiedział, że Sussexowie dali rodzinie królewskiej tylko „dobry PR”.


reklamy

„Rasizm istnieje na świecie i prawdopodobnie w monarchii. Najwyraźniej ci dwaj ludzie nie lubili go dwa lata przed wygnaniem. Rozumiemy to. Wielu z nas w to wierzy. Zapytałem i odpowiedziałem”. „Media na tym nie poprzestaną, więc teraz uważam to za komiczne. Jestem otwarty na interpretacje, ale daje to dzieciom, które chcą zwrócić na siebie uwagę i muszą być podnoszone za każdym razem, gdy płaczą, a my możemy preferować metodę Ferbera dla tej dwójki”.

Żartowała, że ​​Sussexowie dali rodzinie królewskiej tylko „dobry PR” i że gdyby spiskowali w celu obalenia monarchii, przyniosłoby to efekt przeciwny do zamierzonego.

Książka Książę Harry "dodatkowy."
Książę Sussex wyemitował w swoim dzienniku większość brudów swojej rodziny.

„Wiele osób dało im kredyt zaufania… Sprzedawanie przekracza punkt tak. Myślę, że pytanie brzmi, czy w życiu, a zwłaszcza w sprawach rodzinnych, wszystko musi być powiedziane?”, napisała. „Dobrą wiadomością jest to, że wszyscy wygrywają. Harry i Meghan rozbili się i zawarli, a wskaźniki aprobaty rodziny królewskiej wzrosły. Jeśli to jest ważniejsze niż rodzina, idź z Bogiem.”

Harry wyciągnął kilku członków swojej rodziny w swojej książce – która wyciekła do opinii publicznej w czwartek – w tym Jego ojcem jest król Karol IIII Jego brat, książę WilliamI Żona księcia Walii, Kate Middleton.

dodatkowyOficjalna premiera nastąpi we wtorek, 10 stycznia.

READ  Rosjanie rozmawiają o zabijaniu cywilów podczas przechwytywania radia niemieckiego wywiadu