15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bar Morgan Wallen w Nashville odkłada weekend otwarcia, co denerwuje fanów

Bar Morgan Wallen w Nashville odkłada weekend otwarcia, co denerwuje fanów

Bar Morgan Wallen’s Nashville nie będzie otwarty w weekend z okazji Dnia Pamięci.

Wallen nawiązał współpracę z TC Restaurant Group, aby otworzyć This Bar & Tennessee Kitchen w Nashville. Grupa restauracyjna wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​proces otwarcia obiektu „wymaga więcej czasu” i nie będzie gotowy do weekendu.

„Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który niestrudzenie pracował nad przygotowaniem Morgan Wallen’s This Bar & Tennessee Kitchen do otwarcia Podstawowa budowa sześciopiętrowego obiektu z udziałem setek członków zespołu wymaga ogromnej ilości pracy i złożonego procesu” – przedstawiciel w TC Restaurant Group powiedział Fox News Digital.

Bar Morgan Wallen w Nashville w ostatniej chwili przełożył swoje wielkie otwarcie. (Toni Anne Parson)

W oświadczeniu kontynuowano: „Chcemy, aby po otwarciu bar był dla gości wyjątkowym przeżyciem. Niestety proces ten wymaga więcej czasu i nie jesteśmy w stanie otworzyć i obsłużyć tego baru w ten weekend. Możecie być pewni, że tak samo będzie .” Warto było czekać i nie możemy się doczekać, aby wkrótce powitać gości.”

Płyta magnetofonowa Morgana Wallena z Nashville została odrzucona przez zarząd ze względu na „szkodliwe” zachowanie piosenkarza.

4 maja Wallen ogłosił wielkie otwarcie swojego baru podczas jednego ze swoich trzech występów na stadionie Nissan w Nashville. Według The Verge Morgan nie podał wówczas konkretnej daty otwarcia swojego baru Do tablicy ogłoszeń.

Użytkownicy aplikacji kliknij tutaj

Na oficjalnym koncie baru na Instagramie znajduje się jedynie panoramiczny film przedstawiający centrum Nashville z nazwą Wallen’s Bar i napisem „Coming Summer 2024”. Film został opublikowany 14 tygodni temu.

Przedstawiciel Wallen nie odpowiedział natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

Fani w komentarzach pod postem wyrazili swoje rozczarowanie planami odwiedzenia baru Wallen’s na długi weekend.

Jeden z użytkowników napisał: „Bardzo się cieszę, że dotarłem tutaj po 8-godzinnym locie, a artykuł pojawił się dopiero godzinę temu…”

Inny dodał: „Zakładam, że otwarcie jest opóźnione? Bardzo się zdenerwowałem, gdy zobaczyliśmy, że kupiliśmy loty do hotelu, a cała podróż odbywa się z New Hampshire – to mnóstwo ciężko zarobionych pieniędzy”.

Inny użytkownik napisał: „Cholera, jechałem tym 12 godzin…”

Czy podoba Ci się to, co czytasz? Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej wiadomości dotyczących rozrywki

Źródło poinformowało Billboard, że przełożenie terminu otwarcia Wallen’s Pub nie ma nic wspólnego z podjętą w tym tygodniu decyzją Rady Metro Nashville o odmowie zatwierdzenia szyldu na zewnątrz baru.

Piosenkarka Morgan Wallen na scenie nosi kapelusz odwrócony do tyłu.

Rada miasta Nashville odrzuciła plan baru dotyczący wywieszenia na zewnątrz budynku 20-metrowego banera. (Getty Images)

W czwartek Rada Miasta Nashville odrzuciła plany umieszczenia 20-metrowego banera reklamującego bar w centrum Nashville ze względu na kontrowersje związane z piosenkarzem w przeszłości, w tym używanie przez niego w przeszłości Rasistowska bzdura Rzekomo rzucił krzesło z dachu w Nashville.

Decyzja umożliwiłaby grupie właścicieli baru powieszenie dużego, oświetlonego neonami szyldu przed lokalem, podobnego do barów w Nashville innych gwiazd country, w tym Luke’a Bryana, Mirandy Lambert i innych. Jednakże rada głosowała 30 do 3, aby odmówić umieszczenia znaku.

„Nie chcę widzieć billboardu z nazwiskiem osoby, która zrzuca krzesła z balkonów i wygłasza rasistowskie obelgi” – powiedziała radna Delicia Porterfield. tn.

Morgan Wallen uśmiecha się w dżinsowej kurtce i kapeluszu odwróconym do tyłu, trzymając gitarę

„Złośliwe” działania Morgana Wallena doprowadziły do ​​decyzji Rady Miasta Nashville o odrzuceniu jego planu umieszczenia dużego billboardu. (Getty Images)

Według tego punktu radna Okręgu 24, Brenda Judd, stwierdziła, że ​​Wallen to „ktoś, kto ciągle dostaje drugą szansę”.

Radny Okręgu 14 Jordan Huffman dodał: „Pan Whalen jest mieszkańcem wschodniego Tennessee. Obraża nas wszystkich. Jego komentarze są odrażające, a jego działania szkodliwe”. Ponadto radna Antoinette Lee stwierdziła, że ​​zabieranie głosu może „pomóc ludziom, którzy dopuszczają się tych szkodliwych czynów, zastanowić się dwa razy”.

READ  Data, godzina i miejsce premiery „American Idol” 2024. Sezon 22

Kliknij tutaj, aby zapisać się do biuletynu rozrywkowego

7 kwietnia był to Wallen Jest oskarżony o trzy przestępstwa przez Departament Policji Metro Nashville po tym, jak krzesło, które rzekomo zrzucił z dachu sześciopiętrowego pubu Chief’s na Broadwayu, spadło w pobliżu dwóch funkcjonariuszy policji.

Piosenkarz „Last Night”. „W pełni współpracował” w dochodzeniu, powiedział wówczas przedstawiciel muzyka dla Fox News Digital.

Morgan Wallen uśmiecha się w 2024 roku w niebieskiej koszuli zapinanej na guziki

Morgan Wallen został aresztowany w niedzielę 8 kwietnia po zrzuceniu krzesła z dachu baru. (Metro Nashville, PD/X)

Whalen nie stawił się na pierwszej rozprawie sądowej na początku tego miesiąca.

Zamiast tego w imieniu Wallena wystąpił adwokat Wallena, Warrick Robinson, po rezygnacji z pierwszego wystąpienia gwiazdy muzyki country. Wyjaśnił, że termin rozprawy jest „ugodą”, podczas której zespół prawny Wallena i prokuratura rejonowa będą mogli porozmawiać na temat sprawy.

Morgan Wallen uśmiecha się na scenie podczas koncertu

Według prawnika Wallena gwiazda muzyki country stanie przed sądem 15 sierpnia. (John Shearer)

„To oczywiście bardzo złożona sprawa” – powiedział dziennikarzom Robinson po przesłuchaniu. „Sprawa nie zostanie rozwiązana sama bez wezwań i świadków”.

Robinson wyjaśnił, że „przesunęli” sprawę na 15 sierpnia i Whalen będzie obecny w tym dniu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS