29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Armia izraelska ujawnia zabójstwo kapitana Roya Peppera i sierżanta Benjamina Meira Earleya

Armia izraelska ujawnia zabójstwo kapitana Roya Peppera i sierżanta Benjamina Meira Earleya

To ostatnie oświadczenie zwiększa całkowitą liczbę izraelskich żołnierzy zabitych do 65 od rozpoczęcia operacji lądowej w Gazie.

W niedzielę rano izraelska armia opublikowała nazwiska dwóch kolejnych żołnierzy poległych podczas walk w północnej Strefie Gazy.

Kapitan (Res.) Roy Pepper miał 28 lat i pochodził z Tzur Moshe. Był dowódcą oddziału w jednostce Yahalom w korpusie inżynierii bojowej i poległ w bitwie w północnej Strefie Gazy.

Sierżant Benjamin Meir Early miał 21 lat i pochodził z Beit Szemesz. Był żołnierzem 101 Batalionu Brygady Spadochroniarzy i poległ w bitwie w północnej Strefie Gazy.

Ich śmierć zwiększa całkowitą liczbę izraelskich żołnierzy, którzy polegli od rozpoczęcia operacji lądowej, do 65, z czego 58 zginęło w walkach w Gazie.

27a Izraelskie prawo autorskieArmia izraelska ogłasza nazwiska 6 kolejnych poległych żołnierzy, zwiększając liczbę ofiar śmiertelnych w operacjach lądowych w Gazie do 63.

W weekend armia izraelska ogłosiła śmierć sześciu żołnierzy: sierżanta Shlomo Gortovnika, lat 21, z Modi’in; Porucznik Eden Professor, 21 lat, z Alfei Menashe; Sierżant Adi Malak Harav, 19 lat, z Beit Jinn; Sierżant Shakar Friedman, 21 lat, z Jerozolimy; Oficer Jamal Abbas (23); oraz sierżant sztabowy (rez.) David (Dodi) Digme, lat 43, z Rishon LeZion.

READ  Iran umieszcza kamery w miejscach publicznych, aby identyfikować i karać niezakryte kobiety