12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Albania vs Polska Typy, typy bukmacherskie i kursy Numer 12 października 2021

Albania vs Polska Typy, typy i kursy Numer 12 października 2021

Albania gości Polskę u siebie w centralnym punkcie eliminacji grupy I do Mistrzostw Świata FIFA 2022. Czy strona albańska może pomścić swoją niedawną porażkę z rąk Polaków?

Po przegranej 1-4 z Polską albańska sekcja narodowa zrobiła klasowy postęp. We wrześniu Albańczycy mogli rozegrać jeszcze dwa mecze. Najpierw albańska drużyna strzeliła gola przeciwko Węgrom, a potem San Marino – 5:0 nie zmierzyło się z przeciwnikiem. W październiku reprezentacja Albanii rozegrała udany mecz za oceanem z Węgrami. Albania ponownie objęła prowadzenie 1-0. Po siedmiu meczach Albańczycy mają 15 punktów i zajmują drugie miejsce w grupie I.

Po remisie 1:1 u siebie z Anglią reprezentacja Polski zmierzyła się z San Marino. Zgodnie z oczekiwaniami ta gra nie okazała się napięta. Reprezentacja Polski strzeliła przeciwnikom pięć bramek. Po siedmiu występach Polska ma 14 punktów. W tej chwili Polska zajmuje trzecie miejsce w grupie I, o jeden punkt za Albanią.

W nadchodzącym meczu będzie dużo walki. Albania i Polska raczej nie będą wywierać presji na Anglię w walce o pierwsze miejsce w grupie. Będzie to starcie o drugie miejsce pomiędzy tymi zespołami. Albańczycy zajmują obecnie drugie miejsce. Oczywiście strona główna chce przechwycić, a publiczność stara się ograć swoich konkurentów. Czekamy na ekscytującą grę w Albanii. Myślę, że strona krajowa zdecyduje o drugim z rzędu spotkaniu partii krajowych. Na nadchodzącym spotkaniu proponuję rozważyć następujące opcje wyścigowe:

  • Razem powyżej (2) goli za 1,92;
  • Obie drużyny muszą zdobyć 2,20;
  • Polska zdobyła w pierwszej połowie 2,18.
READ  Polska przedstawia plan restrukturyzacji przemysłu trzody chlewnej