20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aktualizacje na żywo 3. rundy Masters 2024: DeChambeau, Houma i Scheffler dzielą prowadzenie, a Tiger Woods ustanawia rekord

Aktualizacje na żywo 3. rundy Masters 2024: DeChambeau, Houma i Scheffler dzielą prowadzenie, a Tiger Woods ustanawia rekord

Nadszedł dzień przeprowadzki w Augusta National, a my mamy trójstronny remis na szczycie tabeli liderów.

Max Homa, Scottie Scheffler i Bryson DeChambeau wchodzą do sobotniej rozgrywki na turnieju Masters z częścią prowadzenia z wynikiem 6 poniżej w tygodniu. Dzięki temu mają dwupunktową przewagę nad resztą stawki. DeChambeau, który w drugiej rundzie przesunął ogromny sztandar, w piątek zajął 18. miejsce i spadł do czołowej grupy.

Za nimi na początek dnia znajduje się Nicolai Hoggard z wynikiem 4 poniżej, a Cam Davis i Collin Morikawa mają wynik 3 poniżej.

Tiger Woods powraca, ale zagra w ten weekend. W piątek Woods odniósł rekordowe 24. zwycięstwo z rzędu w turnieju Masters, przełamując remis z Garym Playerem i Fredem Couplesem. To jest 1 godzina tygodniowo.

Zostań tutaj, aby otrzymywać aktualizacje na żywo przez cały sobotni mecz.

Zobacz czasy tee

Zobacz tabele wyników

On żyje15 aktualizacji

 • Cóż, Tygrysy ponownie zaskoczyły po podaniu wiążącej piłki, która została długo zablokowana w szóstej tercji. Było prawie identyczne z tym, co zrobił przy trzeciej i czwartej próbie.

  Wracamy do 2-over.

 • Bliższe spojrzenie na pierwszego birdie Tigera Woodsa tego dnia. To dopiero jego siódmy birdie w karierze na piątym dołku w Augusta National.

 • Jeśli Tiger chce mieć szansę w niedzielę, prawdopodobnie będzie musiał dzisiaj zdobyć 68 lub więcej punktów.

 • A tygrys odbija się! Podczas piątego uderzenia zatopił 5-metrowego putta, co było jego pierwszym birdie tego dnia.

  Było to jego pierwsze birdie na piątym dołku na stadionie Augusta National od 2013 roku.

 • Czwarty dołek ponownie ożywił Tigera Woodsa. Uderzył putt tuż przed greenem, po czym zostawił go na prawo od dołka.

  To już trzeci dzień z rzędu, kiedy Tiger zrobił bogey czwartego. Ma teraz dwa lata.

 • Hideki Matsuyama i Rickie Fowler – pierwsza grupa, która dzisiaj pojawiła się na polu golfowym – właśnie zakończyli swoją rundę. Obaj uzyskali wynik 1–71.

  Dwie bardzo mocne rundy, ale do obu jeszcze daleko.

 • Tiger dobrze przyjrzał się birdie w piątej sekundzie, ale spalił przewagę. Natychmiast przykucnął po nieudanym uderzeniu z wysokości 5 metrów, wiedząc, że przegapił okazję. Nadal zajmuje pierwsze miejsce w turnieju.

 • Tutaj, w Augustowie, wiatr zaczyna trochę wzmagać się. To w połączeniu z błyskawicznym zielonym kolorem – wiatry zwykle go wysuszają – pozwala utrzymać sytuację pod kontrolą. Można mieć birdie – Luke List ma 4 poniżej w swojej rundzie do 14 – ale przypuszczam, że dzisiaj nikt tak naprawdę nie będzie się powstrzymywał.

 • Phil Mickelson… tak, tylko cztery razy znajdował się w pierwszej trójce. To doprowadziło do potrójnego bogey. Poza tym w swojej rundzie jest równy. Jest o +7.

 • Przyjrzyjmy się wypłatom nagród w turniejach Masters, w których do zgarnięcia jest łącznie 20 milionów dolarów:

  Pierwsza to 3 600 000 dolarów

  Drugie: 2 160 000 dolarów

  Trzeci: 1 360 000 dolarów

  Po czwarte: 960 000 dolarów

  Po piąte: 800 000 dolarów

  Po szóste: 720 000 dolarów

  Po siódme: 670 000 dolarów

  Po ósme: 620 000 dolarów

  Po dziewiąte: 580 000 dolarów

  10.: 540 000 dolarów

  Pięćdziesiątka to 50 400 dolarów

 • Inne dobre lektury:

  Ross Dellinger napisał o Tygrysie, który go wygra.

  Dan Wetzel zgodził się z sugestią Vijaya Singha, aby wydłużyć liczbę 12. (Spoiler: wszyscy oprócz Vijaya uważają, że byłoby to bluźnierstwem.)

 • Jeśli szukasz ciekawej lektury, zapoznaj się z historią Jaya Busby'ego o Brysonie DeChambeau, który, jeśli go nie słyszałeś, bawi się żelazkami wydrukowanymi w 3D. poważnie.

 • Rory McIlroy, który nie miał doskonałego startu, jest pierwszym bogeyem. Na poziomie +5 jest na dobrej drodze do zanotowania swojej 35. passy bez zwycięstwa z rzędu, która sięga czasów Masters 2015.

 • Jeśli wczesne zbiory są jakąkolwiek wskazówką, dzisiaj można uzyskać pewne niskie wyniki. Sześciu graczy już dziś rano uzyskało wynik poniżej normy, w tym Luc List, który na pierwszych dwóch dołkach ma wynik 3 poniżej.

 • Piękny dzień w Augustowie

  Jest piękny dzień w Augustowie. Temperatury są teraz nieco wysokie, ale będą rosnąć w ciągu dnia, a spodziewana temperatura osiągnie 77 stopni. Najważniejszą wiadomością jest to, że wiatr, który w piątek wiał nad Augusta National, ucichł.

  W piątek tylko ośmiu zawodników osiągnęło wynik poniżej normy. Spodziewamy się, że dzisiaj ta liczba będzie wyższa.

  Według BetMGM faworytem pozostaje Scottie Scheffler z wynikiem +140. Inni współliderzy to Bryson DeChambeau (+450) i Max Homa (+500).

  A jeśli się zastanawiasz, Tiger Woods ma +10 000.

  Zostań tutaj, aby uzyskać więcej aktualizacji w miarę rozpoczynania się rundy 3.