7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Akcje PYPL rosną dzięki lepszym wskazówkom niż strach, akcje PayPal zostały odkupione

Akcje PYPL rosną dzięki lepszym wskazówkom niż strach, akcje PayPal zostały odkupione

Kolekcje PayPal (PYPL) podało mieszane wyniki finansowe za kwartał czerwcowy, ponieważ zyski były niższe niż w poprzednim roku, ale przekroczyły liczbę wyświetleń, ponieważ całkowita wielkość płatności nie spełniała szacunków. Akcje PayPal wzrosły we wtorek, ponieważ firma dodała 15 miliardów dolarów do swojego programu wykupu akcji.
XDodatkowo, prognozy PayPal dotyczące zysków za wrześniowy kwartał były zgodne z oczekiwaniami, podczas gdy oczekiwania dotyczące przychodów były nieco poniżej oczekiwań. Firma poinformowała, że ​​PayPal planuje zaoszczędzić 900 milionów dolarów na cięciach kosztów w 2022 roku.

PayPal z siedzibą w San Jose w Kalifornii ogłosił mianowanie Blake’a Jorgensona na nowego dyrektora finansowego. Jorgenson był wiceprezesem wykonawczym ds. projektów specjalnych w firmie produkującej gry wideo sztuka elektroniczna (EA).

Ponadto PayPal potwierdził, że fundusz hedgingowy Elliott Management zabrał od firmy 2 miliardy dolarów.

PayPal ogłosił swoje zarobki pod koniec wtorku. Akcje PYPL wzrosły o 11,6% do 100,09 w handlu rozszerzonym w dniu giełda dzisiaj. Podczas zwykłej wtorkowej sesji akcje PayPala wzrosły o 1,2%.

Zyski PayPal za kwartał zakończony 30 czerwca wyniosły 93 centy na akcję, o 19% mniej niż rok wcześniej. Firma e-commerce podała, że ​​przychody wzrosły o 10% do 6,8 miliarda dolarów.

Analitycy spodziewali się, że PayPal zarobi 87 centów na akcję przy przychodach w wysokości 6,78 miliarda dolarów. Rok temu PayPal zarobił 1,15 USD na akcję przy 6,24 mld USD sprzedaży.

Akcje PayPal: Wskaźnik wolumenu płatności

W drugim kwartale łączny wolumen płatności przetworzonych od klientów komercyjnych wzrósł o 13% do 339,8 mld USD. Analitycy spodziewali się, że łączna wielkość płatności wyniesie 342,83 mld dolarów.

Za bieżący kwartał kończący się we wrześniu PayPal spodziewał się zysku na akcję w wysokości 95 centów, zgodnie z szacunkami. PayPal prognozuje przychody na poziomie 6,8 mld USD, poniżej szacunków 7,02 mld USD.

READ  Niemiecki rząd zatwierdza umowę nacjonalizacyjną dla energetycznego giganta Uniper

Wraz z boomem e-commerce podczas pandemii koronawirusa, akcje PayPala poszybowały w górę. Ale akcje PayPala spadły o około 71% w porównaniu z rekordowym poziomem 310,16 z 26 lipca 2021 r.

według Kontrola zapasów IBD.

były rodzic eBay (eBay), która oddzieliła się od PayPal w 2015 r., przeniosła przetwarzanie płatności z PayPal do Adyen w Holandii.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami A Podstawy CAN SLIM. Wyróżnia wzory wykresów W przypadku emisji takich jak akcje PYPL, kluczem do wskazówek inwestycyjnych.

Obserwuj Reinhardta Krause’a na Twitterze Umieść tweeta Aktualizacje dotyczące sieci bezprzewodowych 5G, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa i przetwarzania w chmurze.

Może Ci się spodobać

Wiadomości z rynku niedźwiedzia i jak radzić sobie z korektą rynkową

Najlepsze wzrostowe akcje do kupowania i oglądania: zobacz aktualizacje notowań giełdowych IBD

Jak używać 10-tygodniowej średniej ruchomej do kupowania i sprzedawania?