20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Adam Buxa powołał do reprezentacji Polski

Adam Buxa powołał do reprezentacji Polski

To był wielki dzień dla rewolucyjnego napastnika Adama Buxy, ponieważ reprezentacja Polski ogłosiła swoją listę na nadchodzące eliminacje Mistrzostw Świata FIFA we wrześniu.

Wpisanie Buxy na listę reprezentacji Polski jest jego drugim powołaniem do reprezentacji Krakw-Native i pierwszym od listopada 2018 roku.

Buxa będzie chciał zdobyć swój pierwszy występ w reprezentacji Polski, kiedy na początku września zmierzy się z Albanią, San Marino i Anglią. Z ponad 30 występami dla polskich drużyn U-17, U-18, U-19 i U-21, Buxa spędził trochę czasu z młodzieżowymi reprezentacjami Polski.

Polska rozpocznie proces kwalifikacyjny u siebie z Albanią 2 września o 14:45 czasu wschodniego. Wyruszyli w drogę 5 września, kiedy jechali San Marino do 14:45 czasu wschodniego. Polska kończy tę część eliminacji do Mistrzostw Świata z Anglią 8 września o godzinie 14:45 czasu wschodniego. Trzy nadchodzące eliminacje do Mistrzostw Świata w Polsce będą transmitowane na żywo w ESPN+.

Od czasu dołączenia do rewolucji w styczniu 2020 r. Buxa strzelił czternaście goli i trzy asysty w 43 występach.

Reves potwierdzili, że Buxa prawdopodobnie opuści mecz MLS 3 września na trasie między Rexem a Philadelphia Union.

Niektóre godne uwagi nazwiska dołączą do byłego pomocnika Chicago Fire, Presmisława Frankowskiego i Buxy. Bayern Monachium Legenda Roberta Lewandowskiego.

READ  Polska vs Wyspy Owcze Typy bukmacherskie i typy bukmacherskie