20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Abonenci ChatGPT mogą wkrótce otrzymać opcję „Kreatora GPT”.

Abonenci ChatGPT mogą wkrótce otrzymać opcję „Kreatora GPT”.

Tak jak OpenAI się do tego przygotowuje Pierwsza w historii konferencja programistówWyciekła ważna aktualizacja ChatGPT. według Dekoder, Zrzuty ekranu i filmy, które wyciekły, przedstawiają niestandardowe narzędzie do tworzenia chatbotów z wieloma tymi samymi funkcjami, które są już dostępne w ChatGPT przy użyciu GPT-4, takimi jak przeglądanie stron internetowych i analiza danych. Najwyraźniej OpenAI będzie mieć także nowy rynek, na którym użytkownicy będą mogli udostępniać swoje chatboty lub przeglądać te stworzone przez innych.

Użytkownik zadzwonił Choi opublikował podsumowanie Z plotek, które pojawiły się kilka dni temu. Dziś rano twórca narzędzi SEO, Tibor Blaho, udostępnił film przedstawiający interfejs tej funkcji w działaniu, demonstrując opcję Kreatora GPT, która pozwala użytkownikom wprowadzić monit, na przykład o treści „Utwórz kreację, która pomaga tworzyć wizualizacje dla nowych produktów”. – Aby utworzyć chatbota.

Na karcie Utwórz dostępne są opcje wyboru domyślnego języka, tonu i stylu pisania bota. Następnie zakładka Konfiguracja zawiera pola do oznaczania, opisywania i udzielania robotowi instrukcji dotyczących tego, co może, a czego nie może zrobić. Użytkownicy mogą także przesyłać pliki do spersonalizowanej bazy wiedzy i przełączać funkcje, takie jak przeglądanie stron internetowych i tworzenie obrazów. Istnieje również pole umożliwiające dodanie niestandardowych akcji do chatbota.

Wreszcie, obok opcji konfiguracji, znajduje się „Okienko podglądu” z polem zachęty do przetestowania bota podczas jego edycji. Brahu opublikował szczegółowe zestawienie Również z GPT Builder w poście na LinkedIn.

Oprócz nowego Gizmo Choi twierdzi, że OpenAI planuje wypuścić „zespołowy” plan subskrypcji dla przedsiębiorstw z opcjami „elastycznymi” i „rocznymi”. Choi udostępnił zrzut ekranu szczegółowo opisujący funkcje planu zespołu, takie jak nieograniczona prędkość GPT-4 i czterokrotnie dłuższy kontekst. Zrzut ekranu pokazuje, że cena wynosi 25 USD za użytkownika miesięcznie. Opcja nieroczna będzie kosztować 30 dolarów miesięcznie, a oba plany obejmują co najmniej trzech użytkowników, mówi Choi.

READ  Co PS5 Pro oznacza dla gier takich jak GTA 6