21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aaron Yankees wypada z gry po tym, jak uderzył się w palec u nogi podczas dzikiego połowu

Aaron Yankees wypada z gry po tym, jak uderzył się w palec u nogi podczas dzikiego połowu

Aldena GonzalesaPisarz personelu ESPN4 czerwca 2023 o 18:22 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Spike Lee uwielbia Aarona Judge’a, który niszczy ogrodzenie podczas niesamowitego połowu

Ucieczka Aarona Judge’a, by odebrać Dodgersom dodatkowe bazy, a Spike Lee to uwielbia.

Los Angeles- Aaron Judge wypadł z pierwszego składu drużyny New York Yankees w niedzielę, dzień po tym, jak przedarł się przez prawą bramkę na stadionie Dodger, by wykonać potężny skok przez ramię w końcówce sobotniego zwycięstwa. Trener Yankees, Aaron Boone, powiedział, że prawa stopa Judge’a, głównie w okolicy dużego palca, była zbyt obolała, by się nią bawić.

Boone dodał, że Judge „wyglądał trochę lepiej tego wieczoru”, ale jego usunięcie z ostatniego składu na serię przeciwko Los Angeles Dodgers pozwala im wykorzystać dzień wolny i dać Judge kolejne dni wolne. stopa. Zapytany, czy sądzi, że sędzia może załączyć listę ofiar, Boone powiedział: „Nie w tym momencie, ale zobaczymy, jak będzie dzisiaj, jutro i pojutrze”.

Jednak Nestor Cortes On jest Oczekuje się, że pójdziesz na IL.

Curtis, pierwszy miotacz drużyny Yankees, cierpi na ból lewego barku, który powoli wraca do zdrowia między startami w ostatnich tygodniach. Curtis będzie miał więcej testów, kiedy zespół wróci do Nowego Jorku, ale Boone uważa, że ​​nie przegapi więcej niż okrążenie lub dwa podczas rotacji.

„Nie myśl, że to coś zbyt dużego”, powiedział Boone, „ale ostatnie kilka razy, kiedy dochodzi do siebie pomiędzy, to po prostu rodzaj bólu”.

Curtis, lat 28, był All-Star w zeszłym roku, ale walczył o 5,16 ERA w swoich pierwszych 11 startach sezonu, przede wszystkim rezygnując łącznie z 13 biegów w 9 przeciwko Tampa Bay Rays i Texas Rangers. Curtis dołączy do Frankiego Montasa i Carlosa Rodona wśród starterów Yankees w IL. Clark Schmidt z Yankees wystartuje zamiast Curtisa przeciwko Chicago White Sox we wtorek i jest niezdecydowany w środę.

31-letni sędzia rozpoczyna w tym sezonie kolejny MVP, pokonując .291/.404/.674 z 19 home runami i 40 RBI.

Jego złapanie w sobotę pokazało, dlaczego może być tak dynamicznym prawym obrońcą.

Yankees prowadzili dwoma rundami bez żadnej straty na dole ósemki, kiedy J.D. Martinez, jeden z najbardziej ekscytujących pałkarzy w tym sporcie, uderzył głęboko w pole przeciwne. Sędzia cofnął się, wyciągnął lewe ramię, zabezpieczył zaczep i pobiegł tak mocno do bramki bullpen, że otworzył drzwi, najpierw potykając się, zanim złapał się i rzucił piłkę baseballową z powrotem na pole bramkowe.

Podczas polowania stopy Al-Qadi uderzyły w betonową podkładkę pod wyściełaną częścią ogrodzenia. Boone i dwóch trenerów Yankees poszło go sprawdzić, ale sędzia ich odrzucił i został w grze.

Menedżer Dodgers, Dave Roberts, zażartował: „Sztab trenerski powinien był być tuż za bramą – nie dla sędziego”.

READ  Spencer Turkelson przerywa serię porażek Tigers