6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aaron Judge krytykuje komentarz „Jackie” Josha Donaldsona

Aaron Judge krytykuje komentarz „Jackie” Josha Donaldsona

Aaron Judge skrytykował kolegę z drużyny Yankee, Josha Donaldsona, za nazwanie zawodnika Chicago White Sox Tima Andersona „Jackie”, odnosząc się do Jackie Robinsona, który zlecił Donaldsonowi zawieszenie na jeden mecz i grzywnę.

„To trudne” – powiedział po poniedziałku sędzia. 6-4 przegrana do Baltimore O incydencie w sobotę na Bronksie, który doprowadził do zawieszenia.

„Żartuj czy nie, nie sądzę, żeby to było właściwe”, powiedział sędzia o Donaldsonie, który wielokrotnie nazywał czarnego Andersona „Jackie”, jak powiedział Donaldson, była to próba rozładowania napięć między nimi. po tym, jak prawie się pokłócili. Kiedy oba zespoły spotkały się w Chicago w zeszły weekend.

„Patrząc na historię, zwłaszcza serial w Chicago i trochę beefu między Andersonem a [Donaldson]Sędzia powiedział. „Anderson jest jednym z najlepszych punktów zatrzymania w grze i ogromną częścią MLB oraz tego, jak możemy rozwijać grę. [Donaldson] Opanuj jeden mecz… nie wiem. Popełnił błąd, jest jego właścicielem i musimy iść dalej”.

Aaron sędzia, Josh Donaldson
Cory Sibkin, Getty

Sędzia powiedział, że Donaldson rozmawiał z zespołem, próbując wyjaśnić swoje zachowanie, odnosząc się do artykułu Sports Illustrated z 2019 roku, w którym Anderson powiedział: „Dziś czuję się trochę jak Jackie Robinson”.

Ale chociaż sędzia wydawał się skłonny do opuszczenia kontrowersji w przeszłości, nie zostanie zapomniany.

„On jest zawodowcem” – powiedział sędzia o Donaldson – „Rozmawiał z nami wszystkimi i pokazał nam, o czym ma na myśli. Ale nadal uważam, że nie był to w ogóle właściwy ruch”.

Sędzia dodał ponownie: „Czas ruszyć dalej”.

Powiedział: „Jesteśmy dorosłymi mężczyznami”. „On jest właścicielem tego, co zrobił. To wszystko, o co możesz prosić, zwłaszcza gdy codziennie gramy w gry. Nie możesz po prostu siedzieć tutaj i tak bardzo zwalniać. … uczysz się od niego, kiedy popełniasz błąd. ”

Aaron Boone powiedział, że nie zgadza się z decyzją MLB o zbanowaniu Donaldsona, pomimo jego szacunku dla funkcjonowania ligi.

READ  Kolakowi grozi postępowanie dyscyplinarne po wyświetleniu symbolu Z | wieści wojenne między Rosją a Ukrainą

„Zrobili należytą staranność i wzięli to, co było trudne” – powiedział menedżer. „Nie zgadzam się z nim. Nie sądzę, żeby uzasadniał komentarz.”