6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Liderzy uzyskują prawo do kupna ziemi w Woodbridge w stanie Wirginia pod potencjalny nowy stadion

Liderzy uzyskują prawo do kupna ziemi w Woodbridge w stanie Wirginia pod potencjalny nowy stadion

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Przywódcy Waszyngtonu niedawno zapewnili sobie prawo do zakupu ziemi w Woodbridge w stanie Wirginia jako potencjalnej lokalizacji nowego stadionu, senatora Scotta A.

Wcześniej osoba zaznajomiona z planami zespołu powiedziała, że ​​liderzy już kupili ziemię. Ale Soroville, którego obszar obejmuje potencjalną witrynę w Prince William, powiedział, że członek lobby Richmond zadzwonił do niego w poniedziałek po tym, jak ESPN ujawniło wiadomość o transakcji i powiedział mu, że zespół nie kupił jeszcze ziemi w Woodbridge, niedaleko Potomac Mills. Soruville powiedział, że zespół ma umowę zakupu opcji, aby go kupić.

Osoba zaznajomiona z planami rezydencyjnymi zespołu powiedziała, że ​​transakcja była opcją zakupu około 200 akrów ziemi za około 100 milionów dolarów.

Gdyby przywódcy zbudowali stadion w Woodbridge, byłby to około 23 mile od Kapitolu. Byłoby to prawie dwa razy więcej niż 11 mil odległość od Kapitolu Stanów Zjednoczonych do obecnego stadionu drużyny, FedEx Field w Landover w stanie Maryland i trzecia odległość od centrum do stadionu NFL za San Francisco (42 mil) i Nową Anglią (28) …

Rzecznik przywódców odmówił komentarza w poniedziałek. Wcześniej tego ranka, zanim rozeszła się wieść, szef zespołu Jason Wright odmówił komentarza na temat stanu poszukiwań stadionu przez zespół.

„Wszystko jest ściśle tajne” – powiedział Wright w wywiadzie. „Sposób, w jaki zawsze staraliśmy się robić interesy z partnerami — Maryland, Virginia lub DC — polega na traktowaniu tego jako ich projektu i strategii rozwoju gospodarczego oraz utrzymywaniu wszystkiego tak spokojnie, jak to tylko możliwe, aby te cele mieli jak najlepszą zdolność do osiągnięcia można osiągnąć.”

Porozumienie liderów, choć wskazuje na to, że franczyza traktuje Woodbridge poważnie, nie oznacza, że ​​przeprowadzka jest skończona. Wygląda na to, że wyszukiwanie stadionów zostało zawężone do pięciu lokalizacji – Woodbridge; w pobliżu klubu golfowego Potomac Shores w Dumfries w stanie Wirginia; kamieniołom w pobliżu międzynarodowego lotniska Dulles w Sterling w stanie Wirginia; Stadion RFK w Waszyngtonie; A lokalizacja w pobliżu FedEx Field — a umowa w Wirginii może ostatecznie być taktyką negocjacyjną.

READ  Mitchell Miller: Nastoletnia ofiara zastraszania przez Boston Bruins odmawia udzielenia graczowi wsparcia

Margaret A. Franklin (D), nadinspektor hrabstwa Prince William, która reprezentuje Woodbridge, powiedziała, że ​​nic nie wiedziała o porozumieniu. „Nie reprezentuję żadnego rozważanego obszaru” – powiedziała w sms-ie.

Jednym z badanych miejsc jest obszar znany jako The Landing at Prince William, pas ziemi w pobliżu autostrady międzystanowej 95 i Prince William County Parkway, która w 2019 r. zreorganizowała hrabstwo w celu ewentualnej przebudowy. Ale przełożony Kenny A. Bodie (D-Occoquan), który reprezentuje ten obszar, powiedział, że nie wiedział o żadnej transakcji związanej z ziemią.

„Wiem, że patrzą z góry na ten grunt” – powiedział Boddy, dodając, że nie skontaktowali się z nim liderzy i nie dowiedział się o działaniach zespołu. W Prince William według doniesień prasowych. „Nie było oficjalnej aplikacji w hrabstwie ani nic podobnego. Wygląda na to, że próbują zamknąć grunt w potencjalnych lokalizacjach, na które patrzą w hrabstwie.”

– Nie podjęto żadnej decyzji w sprawie nowego stadionu w hrabstwie Prince William – powiedziała w oświadczeniu Kristina Wynne, dyrektor wykonawczy Departamentu Rozwoju Gospodarczego hrabstwa Prince William. „O ile rozumiemy, zespół bada wszystkie swoje opcje, w tym miejsce, w którym obecnie są właścicielami ziemi”.

Kontynuowała: „Chociaż ta wiadomość nie oznacza, że ​​​​zespół oficjalnie wybrał hrabstwo Prince William, nie możemy się doczekać współpracy z zespołem, aby zapewnić, że wszelkie możliwości rozwoju są odpowiednie dla społeczności i będą przynosiły pozytywne korzyści ekonomiczne i finansowe. Hrabstwo.”

W rzeczywistości właściciel Commanders, Daniel Snyder, posiada już podobną ilość ziemi – ponad 200 akrów – na terenie FedEx Field. Organizacja omawiała podobne plany „małego miasta” z prawodawcami w stanie Maryland, z najnowocześniejszym stadionem, na którym znajduje się duży kompleks rozrywkowy z restauracjami, sklepami i mieszkaniami. Państwo ma plan Wydać 400 milionów dolarów na zagospodarowanie terenu wokół FedEx Field, ale nie na budowę samego stadionu.

Zespół czasami wyrażał zainteresowanie powrotem na stadion RFK w Waszyngtonie, ale liderzy dystryktu Nie był w stanie wprowadzić ustawodawstwa Aby grunty federalne były realną opcją z kilku powodów, w tym finansowania.

READ  Adam Wainwright niechętnie przechodzi na emeryturę

w Najnowszy Washington Post Ankieta przeprowadzona wśród kandydatów na burmistrza i rady metropolitalnej, tylko trzech z 24 respondentów stwierdziło, że podatnicy powinni wspierać budowę lub rozbudowę nowego Stadionu Liderów – choć jeden jest za zapewnieniem finansowania Burmistrz Muriel E. Bowser (D).

„Popieram powrót liderów do stolicy i byłbym skłonny przygotować grunt pod ich użytkowanie, ale nie zapłaciłbym za budowę ani wsparcie stadionu” – napisał Bowser w odpowiedzi na ankietę. „Niezależnie od tego, wzywam rząd federalny do przeniesienia ziemi, abyśmy mogli wykorzystać ją do maksymalizacji rozrywki, sprzedaży detalicznej i tanich mieszkań”.

Przewodniczący Rady Phil Mendelsohn (zwykle D), który odpowiedział „nie” w sprawie dotacji, Powiedział, że popiera kontrolę miasta nad ziemią RFK, ale będzie sprzeciwiał się zajmowaniu jej przez przywódców, dopóki NFL nie opublikuje raportu na temat wyników śledztwa w sprawie molestowania seksualnego Snydera. Powiedział również, że trzynastu członków rady jest głęboko podzielonych co do tego, co zrobić z ziemią.

W poniedziałek pojawiła się wiadomość o wyborze jako prawodawcy Wirginii Mam wiadomość, żeby wrócić do Richmond 1 czerwca ma głosować nad projektem budżetu państwa. Będzie to dla nich ostatnia szansa na głosowanie nad ustawą władz stadionu, która, podobnie jak budżet, została przeniesiona na specjalną sesję po tym, jak Zgromadzenie Ogólne nie zakończyło prac na sesji zwyczajnej, która zakończyła się w marcu. Ustawodawcy, których zadaniem było znalezienie różnic między dwiema konkurencyjnymi ustawami stadionowymi w Izbie i Senacie, wskazali w zeszłym tygodniu, że negocjacje nadal trwają.

Potencjalny ruch martwi niektórych o wpływ na społeczeństwo. Jeśli liderzy w końcu zbudują Woodbridge, wpływ na lokalny ruch w dniu meczu będzie „dość znaczący” w hrabstwie, które kiedyś w dużym stopniu polegało na samochodach w transporcie, powiedział Stuart Schwartz, dyrektor wykonawczy Koalicji na rzecz Inteligentnego Rozwoju. Organizacja, która opowiada się za społecznościami przyjaznymi pieszym, zbudowanymi wokół transportu zbiorowego.

W obecnej formie ta część I-95 jest stale zatłoczona w godzinach szczytu, co odzwierciedla fakt, że Woodbridge stało się gęściej zaludnione wraz ze wzrostem populacji księcia Williama.

READ  FSG oferuje Liverpool na sprzedaż

Schwartz powiedział, że urzędnicy hrabstwa i ustawodawcy stanowi reprezentujący ten obszar lobbowali za masowym tranzytem rozciągającym się na ten obszar, mimo że bez dodatkowego rozwoju wokół tych pociągów może to być zbyt drogie.

W zeszłym roku Departament Kolei i Transportu Publicznego w Wirginii oszacował, że przedłużenie dwóch żółtych lub niebieskich linii metra do tej części Prince William kosztowałoby 27 miliardów dolarów.

Umowa z Wirginią nie osłabiła nadziei prawodawców ze stanu Maryland, że zespół pozostanie w Landover. Tej wiosny ustawodawcy stanu Maryland zatwierdzili inwestycję w wysokości 400 milionów dolarów w obszarze wokół FedEx Field, pieniądze na rozbiórkę istniejącego stadionu i budowę udogodnień, które mogą scementować koncepcję małego miasta. Pieniądze zostaną wydane niezależnie od tego, czy przywódcy pójdą dalej, czy nie, ale Del. Jazz Lewis (D-Prince George’s), który reprezentuje społeczność w pobliżu stadionu, powiedział, że ma nadzieję, że 400 milionów dolarów to dopiero początek pakietu motywacyjnego dla zespołu.

„Chcę, żeby to był początek rozmowy” – powiedział Lewis. „Oczywiście, że chciałbym, aby zostali i zainwestowali… ale jeśli odejdą, to w porządku”.

Liderzy grają w FedEx Field od 1997 roku, ale od kilku lat szukają nowego stadionu. Drużyna jest zobowiązana do gry w Landover co najmniej do 2027 roku.

Liczby do wyszukiwania stadionów przez drużynę będą tematem dalszej dyskusji. Prowadziła w poniedziałek rano panel lokalnych menedżerów sportowych, którego gospodarzem była Rada Handlowa Greater Washington.

„Jason, czy jesteśmy gotowi powiedzieć, gdzie jest nowa lokalizacja stadionu…” zaczął mediator Greg Walig, dyrektor zarządzający biura Grant Thornton w Waszyngtonie i Arlington.

– Od tego zaczniemy? – powiedział Wright ze śmiechem, zanim się sprzeciwił.

Vosella zgłosiła się z Richmond. Erin Cox przyczyniła się do powstania tego raportu.