9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

30 000 zwiedzających targi IRONMAN w Polsce

Ruszyła rejestracja dla wystawców zainteresowanych wystawieniem swoich produktów na wystawie IRONMAN w Polsce w 2023 roku. Obejmuje to wydarzenia pod marką IRONMAN. Warszawa, Gdynia I Poznań.

W 2022 roku IRONMAN Group w Polsce podaje, że jej targi odwiedziło ponad 30 000 osób, a swoje produkty i usługi zaprezentowało blisko 50 wystawców z Polski i zagranicy.

W przyszłym roku targi IRONMAN Expo odbędą się w:

  • 9-11 czerwca 2023 r. w Multimedialnym Parku Fontann w ramach City Handlovely Ironman 70.3 Warsaw;
  • 4-6 sierpnia 2023 r. na Skwerze Kościuszki w ramach ENIA IRONMAN Gdynia;
  • 2-3 września 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Eena IRONMAN 70.3 Poznań.

Wystawa w Enea IRONMAN Gdynia została przeniesiona na Skwer Kościuszki. W ostatnich trzech latach targi odbywały się wcześniej w Marinie Gdynia.

Maciej Pawłowski, Dyrektor Sprzedaży IRONMAN Poland, powiedział: „Wsłuchaliśmy się w głosy wystawców i zawodników, którzy z rozrzewnieniem wspominają tę lokalizację wystawy w Gdyni.

„Rozpoczęliśmy rozmowy z władzami miasta, przeniesiemy strefę przejściową z powrotem do Akwarium Gdyńskiego. Dzięki temu zwolni się miejsce na Skwerze Kościuszki, a ekspozycję zorganizujemy na chodniku.

Pawłowski kontynuuje: „Gośćmi targów są nie tylko uczestnicy naszego konkursu, ale także ich rodziny, przyjaciele i osoby z zewnątrz. W 2023 roku chcemy zwiększyć atrakcyjność naszych targów o seminaria i testy sprzętu z udziałem ciekawych postaci ze świata triathlonu.

www.ironmanwarsaw.com/pl/expo
www.ironmangdynia.pl/pl/expo
www.ironmanpoznan.com.pl/pl/expo

READ  Museum TV 4K rozwija się w Polsce