30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

YourTango

3 znaki zodiaku chcą zakochać się w przygodzie podczas zachodu słońca. Zobaczysz księżyc od 11 kwietnia 2022 r

Niezależnie od Twojego znaku zodiaku, pora Barana to pora roku, w której zaczynamy nowe rzeczy. Tak więc, gdy słońce przecina księżyc 11 kwietnia 2022 r., możesz zacząć odczuwać swędzenie, aby wyjść i zobaczyć świat nowymi oczami z ukochaną osobą.

Słońce jest w Baranie 11 kwietnia 2022 roku. A księżyc jest w Lwie, więc dostajemy podwójną dawkę ognia w powietrzu.

Kiedy mamy przejście, takie jak Słońce w trygonie Księżyca, co zdarza się dość często, dostrzegamy w nas wyraźną potrzebę „więcej”.

Chcemy więcej szczęścia, większego bezpieczeństwa…więcej miłości. A kiedy doskonalimy miłość i ideę relacji, odkrywamy, że podczas tego przejścia wzrasta nasza potrzeba „robienia rzeczy” z naszymi bliskimi.

W powietrzu unosi się poczucie „teraz albo nigdy”, co sprawia, że ​​nasze romantyczne ruchy są pilne; Jasne, fajnie jest się przytulić i oglądać telewizję, ale czy nie byłoby fajnie wstać z kanapy i zrobić coś naprawdę ekscytującego?

Związane z: Jak koniunkcja Jowisz-Neptun „raz w życiu” 12 kwietnia 2022 r. przynosi szczęście każdemu znakowi zodiaku

I tak odczują trzy znaki zodiaku w swoim romantycznym życiu, w okresie słońca i księżyca 11 kwietnia. Dla Barana, Bliźniąt i Strzelca może to oznaczać nudę.

Pędzimy w nasze romantyczne relacje z myślą, że to będzie cały miesiąc miodowy, a nie rzeczywistość, a kiedy prawda jak zwykle uderza, nagle pojawia się myśl: „Więc, co chcesz dzisiaj robić ?”