26 kwietnia, 2024

2023 NFL Playoffs AFC, NFC Championship Round: jak oglądać informacje

To Cincinnati Bengals vs. Kansas City Chiefs w niedzielę, 29 stycznia, kiedy obie drużyny zmierzą się w Mecz o mistrzostwo Azji drugi sezon z rzędu. Czas rozpoczęcia to 18:30 ET. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje o tym, jak oglądać dzisiejszy mecz.

porozumieć sięDr: Harmonogram play-offów NFL 2023 – drabinka, daty meczów, harmonogramy, sieci telewizyjne na potrzeby mistrzostw konferencji i nie tylko

Bengale z Cincinnati

Joe Burrow Cincinnati Bengals po chwili wrócili do mistrzostw AFC W ostatnią niedzielę pokonali Buffalo Bills 27:10. Cincinnati nie tylko pokonało Buffalo 412-325, ale oni Zdominuj biegową grę Regały 172 jardowe na 34 wózkach. Burrow zakończył 23 z 36 za 242 podania i dwa przyłożenia w wygranej.

w Usiądź z NBC Sports Marii Taylora Na poniższym zdjęciu QB trzeciego roku zastanawia się nad rozwojem Cincinnati Bengals w ciągu ostatniego roku i mówi o źródle swojej pewności siebie.

Cincinnati było Pięć zwycięstw w play-offach w ciągu ostatnich dwóch latTa liczba to połowa wszystkich zwycięstw Bengalów w historii franczyzy. Jeśli Bengals pokonają Chiefs w niedzielę, staną się dopiero dziewiątym zespołem, który rok po porażce powtórzy występ w Super Bowl.

Powiązany: Bengals mają teraz przewagę nad Chiefs w meczu o mistrzostwo AFC

Kiedy Cincinnati Bengals ostatni raz występowali w Super Bowl?

Cincinnati ostatnio wystąpiło w Super Bowl w zeszłym roku na stadionie SoFi, kiedy Bengals przegrali 23-20 z LA Rams.

Powiązany: Historia Bengals Super Bowl: Kiedy ostatnio Cincinnati wygrało Super Bowl?

Szefowie Kansas City:

Patricka Mahomesa i Chiefs z Kansas City Jacksonville pokonał Jaguars 27-20 w ostatnią sobotę awansować do piątego z rzędu meczu o mistrzostwo AFC. Mahomes doznał m.in Skręcenie kostki w pierwszej kwarcie, ale wrócił w drugiej połowie, kończąc 22 z 30 na 195 jardów i dwa przyłożenia, tracąc zaledwie 13 zagrań. Szefowie trenerów Andy’ego Reida Po meczu pochwalił elastyczność rozgrywających z piątego roku.

READ  NBA obwinia gospodarkę za zamrożenie zatrudnienia i cięcia budżetowe

„To twardy dzieciak” – powiedział Reid za pośrednictwem Pete’a Sweeneya z arrowheadpride.com. „Chciał tam być. Chciał być konkurencyjny, a to hołd dla niego i jego konkurencyjności.

Kansas City przegrało 27-24 z Bengals w 13. tygodniu tego sezonu oraz w meczu o mistrzostwo AFC w zeszłym roku.

Powiązany: Playoffs NFL 2023 AFC, harmonogram rundy mistrzostw NFC – daty, godziny rozpoczęcia, jak oglądać / informacje o transmisji na żywo z niedzielnych meczów

Kiedy Kansas City Chiefs ostatni raz występowali w Super Bowl?

Ostatni występ Kansas City w Super Bowl w sezonie 2020 miał miejsce na Raymond James Stadium, gdzie Chiefs zostali pokonani przez Tampa Bay Buccaneers wynikiem 31-9.

Powiązany: Historia Chiefs Super Bowl: Kiedy ostatni raz Kansas City wygrało Super Bowl?

Jak oglądać mecz Cincinnati Bengals – Kansas City Chiefs:

• gdzie: Arrowhead Stadium w Kansas City, Missouri
  • gdy: niedziela 29 stycznia
  • czas rozpoczęcia: 18:30 czasu wschodniego
  • kanał TV: CBS

Kiedy mecz Cincinnati Bengals – Kansas City Chiefs?

• gdzie: Stadion Arrowhead w Kansas City w stanie Missouri

Powiązany: Co warto wiedzieć o Super Bowl 2023: data, lokalizacja, informacje o występie w przerwie meczu i nie tylko