2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2022 MLB Field of Dreams Game: kanał telewizyjny, czas, transmisja na żywo, cztery rzeczy, które warto wiedzieć dla Cubs-Reds w Iowa

2022 MLB Field of Dreams Game: kanał telewizyjny, czas, transmisja na żywo, cztery rzeczy, które warto wiedzieć dla Cubs-Reds w Iowa

Czwartek , Chicago Cubs A Czerwoni Cincinnati Spotkają się w Dyersville w stanie Iowa na drugiej edycji meczu Dream Field w Major League Baseball. Gra jest żywym hołdem dla popularnego filmu z 1989 roku”pole marzeńZ udziałem Kevina Costnera, Jamesa Earla Jonesa, Amy Madigan i nieżyjącego już Raya Liotty, było to częściowo eksploracja nostalgii w baseballu.

Chociaż opinie na temat skuteczności tego filmu są różne, bezsporne jest, że jest to jeden z najczęściej dyskutowanych i polecanych filmów o baseballu wszechczasów (był także nominowany do Oscara za najlepszy film). Film opiera się na decyzji podjętej przez rolnika Costnera, by wyrzeźbić baseballowy diament z pola kukurydzy – na wielkie osobiste ryzyko i za cenę – wszystko z powodu tajemniczego głosu szeptacza, który mówi mu:

To pole odwiedzą duchy długoletnich baseballistów i zagubiona obecność w życiu bohatera Costnera. Ale wystarczająco dużo spoilerów.

Wymiary samego boiska filmowego – obecnie znanego miejsca turystycznego w stanie Iowa – nie były w stanie rozegrać ważnego meczu ligowego, ale pobliskie boisko ustawione na zeszłoroczny inauguracyjny mecz FoD pomiędzy Jankesi z nowego yorku A Chicago White Sox Zdecydowanie uchwycił istotę rzeczy. Ludzie, było dużo kukurydzy. Jasne jest jednak, że budowa uniemożliwi MLB hostowanie gry w stanie Iowa w przyszłym roku.

Teraz przygotujmy scenę dla Field of Dreams 2nd Edition, grając w podstawowe rzeczy, które trzeba wiedzieć.

Jak oglądać Pole Marzeń

gdzie: Dyersville, Iowa | Kiedy: 19:15 ET w czwartek, 11 sierpnia
kanał TV: Lis | Transmisja na żywo: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Perspektywa: młode -105; czerwienie -115; O/U: 9 (przez Caesars Sportsbook)

Polecana gra | Cincinnati Reds vs Chicago Cubs

Teraz kilka rzeczy, które warto wiedzieć o edycji 2022.

1. The Reds i Cubs będą nosić mundur Throwback

Biorąc pod uwagę, że Field of Dreams było mocno inspirowane erą Deadball ponad sto lat temu, dwie rywalizujące drużyny będą odpowiednio wyposażone. Tutaj jest napisane, że wyglądałoby to bardzo dobrze. Najpierw młode:

READ  Połączenie Dereka Rose'a z Galenem Bronsonem może doprowadzić do Knicks

Oraz:

Ten rodzaj blendowania działa bardzo dobrze. Koszula i spodnie pochodzą z kampanii Cubs Banner z 1929 roku, a czapka z sezonu 1914.

Teraz dla czerwonych:

Ta grupa zajmowała ważne miejsce w latach 1914-20 i można uznać hełm do mrugnięcia The Reds za wczesny faworyt, jeśli chodzi o „najlepszą rzecz, jaka może się wydarzyć”, jeśli chodzi o mundur FoD na 2022 rok.

MLB miał tendencję do prowadzenia rozmów mikrofonowych z graczami w ziemiankach, a nawet na boisku, gdy gra była w toku, i nie jest niespodzianką, że tak było w czwartek wieczorem. Szczęśliwymi/uszkodzonymi graczami w tej grze są pierwszy gracz Reds Joe Votto i obrońca Cubs Ian Hap. W pewnym momencie meczu potrząsną dwukierunkowym mikrofonem. Z atrakcyjną i humorystyczną prezencją Votto może idealnie pasować do tego typu rzeczy.

3. Stadion będzie gwiazdą

Podobnie jak w zeszłym roku, opowieścią wieczoru będzie specjalnie zaprojektowany stadion piłkarski FoD. Jak wspomniano powyżej, pole z filmu nie nadaje się do zawodów MLB, ale używane pole oddaje tę samą esencję dzięki nutom łaski, takim jak ręcznie robiona tablica wyników i 159 akrów otaczającej 3 metrowej kukurydzy łodygi. Atmosferę dodaje wysokie na siedem stóp zielone ogrodzenie z ogniwami łańcucha, które sprawia, że ​​wygląda tak, że grają pośrodku pola kukurydzy w stanie Iowa.

Ponadto każda drużyna będzie miała logo odbijania wyryte w kukurydzy za prawą ścianą pola. namysł:

4. Trudno będzie przebić zeszłoroczną edycję

Pierwsza gra FoD, w przeciwieństwie do tegorocznego modelu, zawierała rywali i ewentualne play-offy. Ponadto White Sox Shortstop Tim Anderson przedstawił jeden z najbardziej pamiętnych aktów zamknięcia sezonu przeciwko Yankees:

Ponadto MLB zauważa, że ​​zeszłoroczny mecz „przyniósł prawie sześć milionów widzów i był najczęściej oglądanym singlem baseballowym w sezonie zasadniczym we wszystkich sieciach od 1998 roku”.

Biorąc pod uwagę, że zarówno The Reds, jak i Cubs zbliżają się do dna klasyfikacji National Central League i walczą o najwięcej miejsca w 2023 roku, stawki są znacznie niższe. Jednak oprawa i oprawa wizualna to prawdziwe gwiazdy FoD i znów znajdziesz się na szczycie.