9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Amazon app logo shown on smartphone

15 najlepszych wczesnych ofert Amazon Black Friday, które możesz uzyskać już teraz

Amazon jest oficjalnie w trybie świątecznym. Sprzedawca zaczął oferować wcześnie Oferty na Czarny Piątek W zeszłym miesiącu podczas zaskakującego październikowego Prime Day i od tego czasu zaczęły pojawiać się hity.

Sprzedawca oferuje duże zniżki na telewizory 4K, laptopy, odzież, wyposażenie domu, iPady i nie tylko. Jest wiele do ogarnięcia – nawet dla nas – więc cofamy się o krok, pomijamy przeciętne oferty i podkreślamy najlepsze oferty, które możesz teraz zdobyć.

Zgodnie z oczekiwaniami na urządzeniach Amazon jest wiele ofert. Fire TV Stick, Echo Dots i kilka kamer bezpieczeństwa Blink są teraz w najniższej cenie w roku. Amazon oferuje również wiele świetnych ofert Apple. Na przykład iPad Air 2022 jest teraz w najniższej cenie w historii. Ale uwaga – Best Buy liczy wiele ofert Amazon, aw niektórych przypadkach oferuje wyprzedaże, których Amazon jeszcze nie oferował.

Kolejną rzeczą, na którą należy uważać, są handlarze zewnętrzni. Wiele ofert wyprzedaje się szybko, a Amazon wycofuje się z zewnętrznych sprzedawców, aby sprzedawać produkty. To nie jest problem, ale w kilku przypadkach widzieliśmy sprzedawców zewnętrznych oferujących używane/odnowione przedmioty zamiast nowych. Podczas gdy strona produktu jest zwykle wyświetlana, gdy przedmiot jest używany, wydruk może być mały, więc uważaj na sprzedawcę, gdy naciśniesz przycisk kupna.

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty Amazon Black Friday, jakie do tej pory widzieliśmy. Po uruchomieniu zaktualizujemy tę stronę, zwiększając sprzedaż.

READ  Kłamstwa P DLC najwyraźniej potwierdziły się