27 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zwycięstwo Josha Dobbsa w Vikings staje się coraz bardziej szalone dzięki filmom i historiom po meczu

Zwycięstwo Josha Dobbsa w Vikings staje się coraz bardziej szalone dzięki filmom i historiom po meczu

Były Vol Josh Dobbs w Minnesota Vikings. Zdjęcie za pośrednictwem Josha Dobbsa (@JoshDobbs)/Minnesota Vikings na Instagramie.
„Trudno pokonać człowieka, który nie chce się poddać” – napisał Dobbs. Instagrama Po zwycięstwie nad Atlantą.

Były Tennessee Vol i obecny rozgrywający Minnesota Vikings, Josh Dobbs, to jedna z najczęściej omawianych postaci niedzielnych meczów NFL.

Do licha, my tutaj, w Rocky Top Insider, pisaliśmy o jego zwycięskim meczu nad Atlantą w niedzielne popołudnie, a rozmawialiśmy o tym już w poniedziałek rano.

Filmy, które napłynęły tego wieczoru z Minnesoty, oraz historie, którymi podzielili się zwycięscy autorzy gry Vikings podczas składania elementów gry, są po prostu inspirujące.

Dobbs, który grał w drużynie Arizona Cardinals przez pierwsze osiem meczów sezonu, został sprzedany do Minnesoty w zeszły wtorek wieczorem i nie miał grać w niedzielę… dopóki tego nie zrobi. Rozrusznik Wikingów, Jarren Hall, doznał wstrząsu mózgu w pierwszej kwarcie meczu, co doprowadziło do tego, że rodak z Gruzji przejął inicjatywę w Atlancie.

Były Vol musiał ćwiczyć swój rytm uderzeń z ofensywnym liniowym Vikings na linii bocznej, zanim wbiegł do gry.

Więcej od RTI: Josh Dobbs po zastąpieniu kontuzjowanego rozgrywającego prowadzi nieprawdopodobną zwycięską passę

Nie chodziło tylko o liczbę niespodzianek. Według pisarza drużyny Vikings Aleca Lewisa, główny trener Minnesoty, Kevin O’Connell, zgodnie z prawem omawiał wezwania i koncepcje dotyczące gry na kilka sekund przed tym, jak Dobbs podniósł hełm. AstroDobbs, jakiego znają fani w Tennessee, sprostał wyzwaniu jako jeden z najbystrzejszych graczy w lidze.

O’Connell nie mógł powstrzymać się od pochwał rozgrywającego Vikings w ostatnich sekundach meczu. Dobbs rzucił zwycięskie podanie po przyziemieniu na 20 sekund przed końcem po przekształceniu akcji nogami w czwartej próbie, która przypominała jego świetność w Knoxville, aby przedłużyć uderzenie.

READ  Lionel Messi broni rzut karny, ale Argentyna dzięki zwycięstwu awansuje do fazy pucharowej mistrzostw świata

Dobbs zakończył grę 20 z 30 podań na 158 jardów, dwa przyłożenia podań, 66 jardów w biegu i jedno przyłożenie w pośpiechu.

Dobbs, który prawdopodobnie przeprowadził serię wywiadów po meczu, był jedną z ostatnich osób w szatni Wikingów po meczu. Ale to trener O’Connell zadbał o to, aby jego gracze sprawili, że Dobbs czuł się mile widziany. Poniższy film ma prawie 4 miliony wyświetleń w mediach społecznościowych.

Dobbs imprezował z ludźmi, których pełnego imienia nawet nie znał. To jest futbol, ​​ludzie.

Po zakończeniu meczu i uroczystości po meczu Dobbs wszedł na podium, aby odpowiedzieć na pytania mediów obecnych na meczu. Dobbs, jak zwykle, pokorny i pełen rywalizacji, przedstawiał swój punkt widzenia na rozgrywającą się przed nim historię.

Zespół Arizona Cardinals nie mógł nawet kupić koszulki Josha Dobbsa w sklepie swojej drużyny, dopóki Dobbs nie poprowadził drużyny Cardinals do zwycięstwa nad Dallas w trzecim tygodniu sezonu. Smutne posunięcie ze strony marki, która naprawdę ucieleśnia Kevina z The Office rozlewającego papryczki chili przez zdecydowaną większość roku.

Minnesota jednak? Wikingowie byli gotowi. Obok szerokiego skrzydłowego Justina Jeffersona jest nikt inny jak były Vol. Josh Dobbs.

Inne atrakcje z meczu i uroczystości? A co powiesz na krzyk Warrena Moona:

– To prawda.

Oto kolejne spojrzenie na zwycięską jazdę Josha Dobbsa w niedzielę w Atlancie.

READ  Źródła – Clippers podpisują kontrakt z Jamesem Hardenem w ramach hitowego kontraktu z 76ers

Zwycięstwo Dobbsa miało miejsce zaledwie 42 km od jego rodzinnego miasta Alpharetta w stanie Georgia i 300 km od miasteczka uniwersyteckiego Knoxville w stanie Tennessee.