20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zwiastun rozgrywki Elden Ring został potwierdzony na 21 lutego

Zwiastun rozgrywki Elden Ring został potwierdzony na 21 lutego

Nasze pierwsze spojrzenie na Elden Ring: Shadow of the Erdtree pojawi się jutro rano w formie zwiastuna, ogłosiły FromSoftware i Bandai Namco.

Gra jest oficjalna Konto X/Twitter ujawniło tę wiadomość W poście w mediach społecznościowych obiecuje, że po raz pierwszy obejrzy długo oczekiwane DLC o 7:00 czasu PT/10:00 czasu wschodniego. Twórcy nie ujawnili jednak, co dokładnie będzie zawierać Opis wideo Obiecuje co najmniej trzyminutowy zwiastun.

DLC Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring zostało ogłoszone prawie rok temu i ma stanowić dodatek do i tak już ogromnego uniwersum gier RPG studia FromSoftware. Jedyną oficjalną informacją, jaką otrzymaliśmy od tego czasu, jest spojrzenie na odpowiednio niepokojące grafiki koncepcyjne. Twórca Dark Souls ujawnił w listopadzie 2023 r., że rozwój nowej zawartości „postępuje płynnie”, a gracze nadal cierpliwie czekają. Jednak jutrzejszy zwiastun pozwoli nam najbardziej szczegółowo przyjrzeć się nowej przygodzie.

Oprócz wiadomości ze zwiastuna Billbil-kun – który ma doświadczenie w wykrywaniu przyszłych ogłoszeń w ofertach online – zauważył, że Premiera tegorocznego Elden Ring i edycji kolekcjonerskich zaplanowana jest na 21 czerwca Spekulowali, że może to zbiegać się z datą premiery DLC.

Tak czy inaczej, jutro będzie pracowity dzień dla fanów gier. Zanim rzucimy okiem na Elden Ring: Shadow of the Erdtree, Nintendo wypuści nową edycję Direct Edition skupiającą się na niektórych swoich partnerach i grach, które ma nadzieję wydać w 2024 roku. Tymczasem dodatek DLC FromSoftware wciąż nie ma daty premiery. Miejmy jednak nadzieję, że jutro poznamy konkretny harmonogram.

Elden Ring ukazał się 25 lutego 2022 roku, co oznacza, że ​​na horyzoncie widać drugą rocznicę powstania. W naszej recenzji 10/10 powiedzieliśmy: „Elden Ring to potężna wersja tego, co FromSoftware rozpoczęło serią Souls, przenosząc nieubłaganie wymagającą walkę do oszałamiającego otwartego świata, który daje nam swobodę wyboru własnej ścieżki”.

READ  Samsung Galaxy Z Flip 5, Galaxy Watch 6 i Galaxy Tab S9 Ultra pojawiają się na renderach, które wyciekły [Update]

Więcej informacji na temat Elden Ring można znaleźć w niedawno ogłoszonym mobilnym spinoffie. Gdy FromSoftware zakończy prace nad DLC, zawsze istnieje szansa, że ​​będziemy mieli więcej tego świata, na co będziemy mogli się doczekać.

Michael Cribb jest niezależnym współpracownikiem IGN. Zaczął pisać dla branży w 2017 roku i jest najbardziej znany ze swojej pracy w takich sklepach jak The Pitch, The Escapist, OnlySP i Gameranx.

Koniecznie śledź go na Twitterze @MikeCripe.