21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zwiastun Kingdom Hearts 4, Obejrzyj pierwszy zwiastun

Zwiastun Kingdom Hearts 4, Obejrzyj pierwszy zwiastun

Square Enix ogłosiło, że trwają prace nad Kingdom Hearts IV, kolejną odsłoną długiej serii Disney RPG. Wiadomość pojawiła się w ramach obchodów 20. rocznicy i obejmowała wydanie pierwszego zwiastuna, który możecie obejrzeć poniżej.

Kingdom Hearts IV rozpoczyna nową historię serii, Lost Master Arc. Sora powraca, chociaż zobaczysz w zwiastunie i zrzutach ekranu, ma nowy sportowy wygląd. Część zwiastuna dotycząca KHIV zaczyna się około 4:05:

Teraz graj: Kingdom Hearts 4 Reveal i pakiet Kingdom Hearts na 20. rocznicę

Galeria

Zwiastun oferuje kilka przebłysków rozgrywki, gdy Sora walczy z gigantycznym cienistym potworem na środku miejskiej ulicy. Ta nowa lokalizacja to Quadratum, które Square Enix opisuje jako „duże i przestronne miasto osadzone w fantastycznym, realistycznym świecie, jak żadne inne” w Kingdom Hearts.

Nie udostępniono więcej szczegółów na temat Quadratum, rozgrywki ani ogólnie historii. Donald i Goofy wracają do KHIV, a także zostanie wprowadzona nowa „tajemnicza” postać o imieniu Strelitzia.

Nie wiadomo, na jakich platformach będzie dostępny KHIV, chociaż Kingdom Hearts 3 w końcu trafi na PC, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch, przy czym ta ostatnia będzie wersją do przesyłania strumieniowego w chmurze. Podobnie nie ma też wspólnej daty premiery.

Poza słowem o kolejnym głównym wpisie z serii, Square Enix wykorzystało swoje rocznicowe wydarzenie, aby ogłosić nową grę mobilną o nazwie Kingdom Hearts Missing-Link na iOS i Androida, którą można również zobaczyć w powyższym montażu zwiastuna.