13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Źródło: Liderzy prawego obrońcy Austin Ekeler zgadza się na dwuletni kontrakt

Źródło: Liderzy prawego obrońcy Austin Ekeler zgadza się na dwuletni kontrakt

Była gwiazda Los Angeles Chargers, Austin Ekeler, planuje podpisać dwuletni kontrakt z Washington Chiefs o wartości do 11 milionów dolarów, poinformowało w poniedziałek Adam Schefter z ESPN źródło.

Przed sezonem 2023 Ekeler, w ostatnim roku czteroletniego kontraktu o wartości 24,1 mln dolarów, który podpisał w 2020 r., poprosił o wymianę po tym, jak on i Chargers nie mogli dojść do porozumienia w sprawie długoterminowego przedłużenia. Ostatecznie Ekeler wrócił ze zmienioną umową z dodatkowymi zachętami.

Rok 2023 Ekeler, lat 28, miał jeden z najgorszych lat w swojej karierze. Osiągał średnio zaledwie 3,5 jarda na prowadzenie, zmagał się z upadkami i miał tylko pięć przyłożeń w pośpiechu po zdobyciu łącznie 25 jardów przy przyjęciu w poprzednich dwóch sezonach.

Chargers podpisali kontrakt z Ekelerem jako niewybranym wolnym agentem w 2017 roku, a on okazał się jednym z najlepszych graczy w lidze, co zapewniło Chargers komfort, pozwalając Melvinowi Gordonowi, którego wybrali w pierwszej rundzie draftu w 2015 roku, opuścić jako wolny agent w 2019 roku Od tego czasu Ekeler dał się poznać jako jeden z najlepszych biegaczy w lidze.

W swoim pierwszym sezonie jako starter Ekeler miał 1550 jardów do wznowienia, a od 2021 roku ma najwięcej przyłożeń w NFL poprzez biegacza (44). Chociaż Ekeler był skutecznym atakującym, wywarł jeszcze większy wpływ na Chargers jako przyjmujący, ustanawiając ówczesny rekord franczyzy w zakresie przyjęć w jednym sezonie w 2022 roku.

W swojej karierze Ekeler przebiegł 4355 jardów z 39 przyłożeniami i 440 przyjęciami na 3884 jardy i 30 przyłożeń.

Chris Rehm z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Mavericks vs Suns – Podsumowanie gry – 10 maja 2022 r.