26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Żona Jimmy’ego Buffetta, Jen Slugful, dziękuje fanom i lekarzom za wsparcie – Billboard

Żona Jimmy’ego Buffetta, Jen Slugful, dziękuje fanom i lekarzom za wsparcie – Billboard

Jane Slgsvoll, żona Jimmy’ego Buffetta, podzieliła się w sobotę (9 września) wiadomością pełną wdzięczności dla tych, którzy otaczali męża i okazali wsparcie przez całą chorobę i karierę Buffetta. Piosenkarz i autor tekstów „Margaritaville” zmarł 1 września w swoim domu w Sag Harbor na Long Island w stanie Nowy Jork w wieku 76 lat na raka skóry.

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

„Jimmy Was Love” – napisała na cześć swojego zmarłego męża. „Każda komórka jego ciała była przepełniona radością. Cały czas się uśmiechał, nawet gdy był poważnie chory. Jego poczucie humoru nigdy nie zachwiało. Jimmy był zawsze optymistyczny, zawsze tryskał energią i zawsze nas rozśmieszał”.

Notatka Slagsvola została opublikowana w Oficjalna strona BuffettaWraz z dwoma osobistymi zdjęciami pary, która pobrała się w 1977 roku i ma trójkę dzieci.

„Jak Jimmy powiedział kilka miesięcy temu: «Starzenie się nie jest dla maminsynków»”. Ostatnie kilka lat było dla Jimmy’ego i dla mnie niewyobrażalnym wyzwaniem, a na pewno nie jesteśmy maminsynkami. Jedno o czym wiemy i czego doświadczyliśmy przez całe życie każdy trudny moment to poczucie wsparcia Przed wszystkimi ludźmi w naszym życiu. Wszędzie, gdzie się udaliśmy, na placach, na imprezach, a nawet w szpitalach, otaczała nas miłość. „Istnieje cały świat ludzi, których chcę dziękujemy za niesamowitą życzliwość, jaką nam okazujecie” – napisała.

„Od samego początku i przez dziesięciolecia fani Jimmy’ego stali się jedną wielką, głośną rodziną” – powiedział Slagsvoll. „Dziękuję za stworzenie najbardziej radosnej społeczności na świecie. Uśmiech, który Jimmy obdarzył Cię ze sceny, poruszył Twoją duszę. Myślę, że dlatego tak bardzo kochał występować. Był bardzo wdzięczny za społeczność, którą wokół niego zbudowałeś. Twoje współczucie i wsparcie inspiruje i pociesza mnie i moją rodzinę”.

READ  Amerykański sopran, który obraził czarną twarz, wycofuje się z włoskiej opery

Znany ze swoich niezwykle oddanych fanów, znanych jako „Parrotheads”, Buffett w ciągu swojej kariery miał 13 singli na liście Billboard Hot 100, w tym siedem w Top 40 i jeden w Top 10, a także 40 wpisów na liście Billboard 200 w przypadku albumów.

„Do zespołów lekarzy, pielęgniarek, pracowników domów opieki i opiekunów wyrażam wasze współczucie w najlepszy możliwy sposób” – Slagsvall napisał o opiece, jaką otrzymał Buffett, który przez cztery lata walczył z rakiem z komórek Merkel. „Jimmy słuchał wszystkiego, co mówiłeś i wykonywał każde Twoje polecenie. Dałeś mu nadzieję nawet w najbardziej rozpaczliwych chwilach. Dziękuję za wytrwałość w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań na każdym etapie jego choroby. Byłeś uczciwy, odważny i pełen współczucia Okazałeś nam taką godność i dobroć.” Lepszego zespołu profesjonalistów nie mogłem sobie wymarzyć.”

Następnie podziękowała osobom, które współpracowały z Buffettem: „Wiemy, że otoczyliśmy się najlepszymi, najbardziej honorowymi i hojnymi ludźmi i wiemy, jakie mieliśmy szczęście przez te wszystkie lata” – napisano w liście. Przeczytaj – i „hojnych, hojnych i życzliwych” przyjaciół męża. „Jimmy błyszczał, gdy opowiadał wam historie podczas długich kolacji przy dźwiękach cykad” – wspomina. „Uwielbiał zajmować miejsce u szczytu stołu i patrzeć na ludzi, których kochał. Stworzyła mikroklimat uczuć, który otaczał nas jak słońce. Dawała nam nadzieję. Nawet gdy wszystko było ponure, było to jak świętowanie .” Slagsvol wyraziła także swoją miłość do rodziny.

Jedną z ostatnich piosenek nagranych przez Jimmy’ego była „Bubbles Up”. Śpiewa: „Po prostu wiedz, że jesteś kochany, w górze jest światło i zawsze wystarczy radości”. Pęcherzyki. Jimmy wiedział, że był kochany. Napisałem do końca i szukałem światła.

„Bubbles Up” znalazło się na pośmiertnym albumie Buffetta. Równe obciążenie wszystkich częściktóry ukaże się 3 listopada.

Przeczytaj w całości „List od Jane”. Na stronie Buffetta tutaj.

READ  Ranbir Kapoor jeszcze nie spotkał „Pierwszej żony”, mówi „Nie mogę się doczekać spotkania z tobą kiedyś”