8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zmień fanów, przygotuj się na powiadomienia o Kingdom Tears

Tłum zbiera się, by kupić The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom w sklepie Nintendo Store.

zdjęcie: Nintendo

Wydaje się, że wszyscy grają The Legend of Zelda: Kingdom’s TearsA mój Switch nie pozwoli mi o tym zapomnieć. W ten weekend, ponieważ również krążyłem po Hyrule, zwiedzając Oddech dziczy Kontynuacja, ciągle doświadczałem łagodnych przestojów, gdy kilku innych bohaterów Hyrule, których poznałem, odebrało swoje klucze.

„Taki a taki w Internecie!” Odczyta mały baner w lewym górnym rogu, gdzie inny przyjaciel Nintendo Online staje się aktywny. I nieuchronnie wyskakujące okienko zawsze pokazywało, że grają w jedną grę: Królewskie łzy. I tak, wiem, że mogę wyłączyć te powiadomienia, ale gdzie w tym zabawa?

Teraz nie jestem zdystansowany. Wiedziałem, że tak będzie Ogromna wersja. Ale jest coś niesamowitego w ciągłych wizualnych przypomnieniach o tym Wszyscy i ich mamy grają w tę samą grę W tym samym czasie. Nie jestem pewien, czy pamiętam podobny przypadek, w którym wiele osób wydawało się być po tej samej stronie. Będzie najbliżej w pierwszych dniach pandemii, kiedy wszyscy inni są Wydaje się, że gra Animal Crossing: Nowe horyzonty. Ale nawet wtedy nadal widzę znajomych logujących się i grających Pierścionek gotowy na przygodę Lub zagłębić się w stary ulubiony.

Czytaj więcej: Nie, nie będę czekać Zelda: Tears Kingdom LineDziękuję

Wydaje się jednak, że nie ma teraz czasu na eksperymenty. Wszyscy, których znam ze Switchem, bez względu na to, jak często grają w gry, tytuły lub gatunki, które zwykle lubią, grają w nie. Królewskie łzy.

Za każdym razem, gdy przychodzi to powiadomienie, czuję poczucie koleżeństwa, jakbyśmy wszyscy wykonywali zjednoczoną misję. Myślę o dorastaniu wokół Jeepa Wranglera mojego taty, tak jak zawsze Pomachaj do Poskramiacza innej osoby Na drodze. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że daję każdemu koledze Zelda Odkrywca kiwa głową, nawet jeśli jest to tylko w mojej głowie i chociaż nie mogą powiedzieć, że ich widziałem.

READ  Gry PlayStation Plus na marzec podobno zostały ujawnione wcześnie