21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Zdecydowanie miałam zostać egzotyczną Barbie”.

„Zdecydowanie miałam zostać egzotyczną Barbie”.

Saoirse Ronan ujawniła, że ​​brała udział w filmie Barbie, ale konflikt w harmonogramie oznaczał, że musiała opuścić film.

Aktorka w wywiadzie dla TVP podzieliła się rolą, jaką miała zagrać w hitowym filmie Różne studia Prezentowany przez Audible na Festiwalu Filmowym w Sundance.

„Zdecydowanie chciałam być dziwną Barbie” – powiedziała. Nie wiem jak to odebrać. Byłbym z Kate McKinnon, więc byłoby miło. Miałem scenę, ale nigdy jej nie zrobiłem i nie było jej w filmie.

Saoirse – dumna z bycia Irlandką – została zapytana, jak będzie wyglądać ta scena, i przyznała, że ​​nie jest do końca pewna.

„To było dziwne” – powiedziała. „Myślę, że będę dziwną dziewczyną, która mówi do siebie i zawsze ma przy sobie swojego psa, zawsze rozmawia z psem i na nikogo nie patrzy”.

Saoirse Ronan ujawniła, że ​​brała udział w filmie Barbie, ale konflikt w harmonogramie doprowadził ją do opuszczenia filmu; Zdjęcie w 2018 roku
Rolą, jaką miała odegrać w hicie, gwiazda podzieliła się rolą, jaką miała zagrać w hicie podczas wywiadu w Variety Studio prezentowanego przez Audible na Festiwalu Filmowym w Sundance.

Gwiazda Marii Królowej Szkotów cofa się w czasie wraz z reżyserką Barbie i współscenarzystką Gretą Gerwig (40 l.).

Zagrała w filmie reżyserskim z 2017 roku, w którym zagrała główną bohaterkę inspirowaną Gerwigiem jako nastolatka.

Gerwig przyznała już wcześniej, że chciałaby ponownie odwiedzić postać Ronana w Lady Bird, a aktorka Lovely Bones pozytywnie zareagowała na ten pomysł.

„Jest inspirowany Gretą, więc czy ona robi Barbie?” Nie wiem. „Podczas kręcenia filmu rozmawialiśmy o tym, że chcielibyśmy do niego wrócić” – wyjaśniła.

„Słyszałem, że zaczęła o tym rozmawiać”. Zrobię z nią wszystko, dopóki ona ma mnie.

Gwiazda Małej Kobiety przybyła do Sundance na premierę swojego nowego filmu Outrun, opartego na powieści Amy Liptrot pod tym samym tytułem.

Historia jest o Rhona, wracająca do zdrowia alkoholiczka, wraca do domu na Orkady w Szkocji po dziesięciu latach intensywnego życia w Londynie, aby uciec od pokus, które doprowadziły do ​​jej uzależnienia.

Pomaga na farmie owiec swojego ojca, gdzie nie boi się ubrudzić sobie rąk.

READ  Star Wars Day: seria „Obi Wan” zawiera drugi zwiastun

„Urodziłam siedem jagniąt” – z dumą powiedziała Variety. To było bardzo przerażające. Wyciągając jagnię, nie wiedziałem, czy zabiję jagnięcinę.

„Zdecydowanie chciałam być dziwną Barbie” – powiedziała. Nie wiem jak to odebrać. Byłbym z Kate McKinnon, więc byłoby miło. Miałem scenę, ale nigdy jej nie zrobiłem i nie było jej w filmie; Zdjęcie 2023
Zapytano ją, jak będzie wyglądać ta scena, i przyznała, że ​​nie jest do końca pewna; Jeszcze od Barbie
„To było dziwne” – powiedziała. „Myślę, że będę dziwną dziewczyną, która mówi do siebie i zawsze ma przy sobie swojego psa, zawsze rozmawia z psem i na nikogo nie patrzy”.

Po raz pierwszy dowiedziała się o projekcie podczas izolacji związanej z pandemią Covid-19, kiedy jej mąż, 33-letni Jack Lowden, wręczył jej książkę. Sam jest Szkotem i wyprodukował projekt.

„Kilka lat temu byliśmy zamknięci, a on powiedział: «Musisz to przeczytać, bo to jest rola, którą musisz odegrać». Od razu zakochałam się w pisarstwie Amy i w tym, jak uchwyciła walkę z uzależnieniem.

Opowiedziała także o wyzwaniach związanych z odgrywaniem roli opartej na prawdziwej osobie, którą już znasz.

„Czujesz, że masz na barkach dużą odpowiedzialność. Zagłębiamy się w jej relacje z rodziną i przyjaciółmi, z których część straciła po drodze. Aby to chronić, a jednocześnie nadal autentycznie pokazywać swoje życie, trudno było znaleźć równowagę najpierw.”