25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zawór do wytwarzania powierzchni pary

Zawór do wytwarzania powierzchni pary

Projektant zaworów Greg Comer ma nadzieję, że nim będzie Nowa i ambitna platforma Steam Może wypełnić pustkę w „nieodpowiednim” krajobrazie gamingowym na laptopach.

Przywództwo w wiadomościach: The Deck sprawia, że ​​Valve, już bardzo wpływowa firma zajmująca się grami, staje się właścicielem platformy sprzętowej z całą związaną z nią odpowiedzialnością.

 • W obszernym wywiadzie Kummer opowiedział Axios o wielu decyzjach, które zostały ukształtowane urządzenie.

Nazwa to „odniesienie do współczynnika kształtu”, Comer mówi i sugeruje skateboarding, slang, science fiction i inne rzeczy, które ludzie lubią.

 • Głównym czynnikiem był rozmiar ekranu i potrzeba tworzenia gier Steam, które zostały zaprojektowane przede wszystkim do wyświetlania na ekranie czytelnym, mówi Kommer. Uwzględniono również wielkość baterii i systemów chłodzenia.
 • Valve nie było gotowe do wysłania wielu kolorów, a styl czerni był najłatwiejszy do debiutu.

Kontrole zgodności gry: Valve tak powiedział Sprawdź każdy mecz W bibliotece gier Steam (Ponad 50 000 gier i liczenie), aby sprawdzić, czy będzie dobrze działać na pokładzie. Do tej pory udało mi się sprawdzić tylko około 1000 gier.

 • „To trudne zadanie”, mówi Comer o ręcznie weryfikowanym procesie, który ocenia takie rzeczy, jak czytelność tekstu. Valve nadało priorytet sprawdzaniu gier, które były popularne wśród osób, które zamówiły Deck w przedsprzedaży.
 • Firma sprawdzi, czy idzie zbyt wolno, czy też musi „wymyślić inny sposób oceniania gier”.

Nie system rekomendacji: Comer powiedział, że sprawdzenie kompatybilności nie jest oznaką, że Valve przygotowuje się do recenzowania i polecania gier na Deck lub ogólnie na Steamie.

 • Firma zależy od użytkowników strony organizacji i oceny graczy, aby zwiększyć świadomość graczy.
 • „Ale Valve, jako podmiot, który otacza specjalną sekcję sklepu i jest czymś, co otworzylibyśmy jako dobre gry, nie, nadal nie jesteśmy tym zainteresowani” – powiedział Comer.
READ  Gurman: iOS 18 będzie zawierał nowy, „bardziej konfigurowalny” ekran główny w ramach największej w historii aktualizacji iPhone'a.

Niektóre gry nie działają (łatwo) na Steam Deckw tym duże gry, takie jak Epic’s Fortnite i Los Bungie 2.

 • Fortnite nie jest dostępny na Steamie i będzie musiał zostać zaprogramowany do działania w systemie operacyjnym opartym na Linuxie firmy Deck. Ale Tim Sweeney z Epic powiedział, że Epic na to nie pozwoli z powodu obaw O wdrażaniu systemów przeciwdziałających oszustwom w systemie Linux.
 • „Fortnite to świetna gra” – mówi Comer. „Mamy nadzieję, że Epic będzie chciał uruchamiać swoje gry na Steam Deck. Mogą, jeśli chcą i jeśli zdecydują się to zrobić.”

Nie ma gier Big Valve… jeszcze: Valve wypuściło „krótką” niespodziankę o nazwie Today Funkcja biurka z przysłoną. Został zaprojektowany, aby pokazać, jak działają elementy sterujące w Steam Deck.

 • Valve twierdzi, że „nie jest to Portal 3” (chociaż jest osadzony w tym samym świecie, co święta franczyza Valve).
 • Od dawna obchodzony jako jedno z najlepszych studiów w branży, Valve Rzadko wydaje nowe gry I nie miał wielkiego tytułu startowego dla Decka.
 • Ale Kommer potwierdza: „W Valve jest obecnie wiele gier w fazie rozwoju i myślę, że są bardzo ekscytujące”.

Co wtedy: Valve chce, aby pojawiły się przyszłe wersje sprzętu, ale nie powiedział, jak to będzie działać.

 • Kommer powiedział, że firma rozważa wprowadzenie modelu aktualizacji kroczących z „jednorodnymi aktualizacjami”.
 • „Nie mamy pełnego planu tempa aktualizacji sprzętu”.